Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kapcsolatban élő alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban élő alacsony pasik (<173)! Nektek hogyan/hol sikerült összejönni a barátnőitekkel?

Figyelt kérdés
Egy melósokkal teli gyárban dolgozok diákmunkásként és több alacsony pasi is van, akinek barátnője van (tehát még csak nem is a pénz az oka). Azt nem tudom, hogy ők milyen dekoratívak, de a lényeg, hogy van. Számomra ez azért is hihetetlen, mert a csajok engem mindig a magasságom miatt utasítottak el, szóval nálam a társkeresés már-már egy mumus, egy átléphetetlen akadálynak tűnik, de ezek szerint mégis vannak olyan alacsony pasik, akiknek összejött a csoda. Arra lennék kíváncsi, hogy hol, mikor és mily (helyszín, szituáció) módon ismertétek meg a jelenlegi barátnőiteket. Talán bunkó leszek (de nem is lehet emellett szó nélkül elmenni), de kíváncsi vagyok, hogy a kedveseitek hogy néznek ki (arc, haj, súly stb). Akár hasonló képet is linkelhettek. Illetve ami még nagyon fontos infó lenne, hogy mi a foglalkozásotok/végzettségetek/személyiségetek. Nagyon megköszönném, ha mindegyikre válaszolnátok, mert akkor az én esélyeimen is javítanátok, ugyanis még mindig szűz vagyok és csak a kezdeti ismerkedésig tudtam mindig eljutni, ahol minden alkalommal szembesítettek a fentebb említett "hibámmal".

2016. szept. 14. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Ahogy minden más normális ember
2016. szept. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Ha nem gond, nőként válaszolnék :)

Párom 170 centi, az egyetemen szúrtam ki, és én kezdeményeztem nála, mert szimpatikus volt. Ő tipikus maximalista jellem, nehéz szakon van, jól tanul, mellette sportol, zenél. Emellett elég bohókás, sokat lehet vele nevetni, alapvetően vidám jellem. Kapcsolatban odaadó, figyelmes. Külsőre tipikus "szépfiú": szőke haj, zöld szem, hosszúkás, szabályos arc, sportos alkat.

Én egy elég pici nő vagyok, 156 cm, ehhez 47 kg. Kislányos arcom van, kicsit extrémebb stílusom. (Szív formájú arc ,ha ez mond valamit, alkatilag vékony, de a combom, fenekem vastagabb, ellenben formás, feszes, mivel én is sportolok, ehhez B-s, feszes cicik. Remélem ez elég pontos leírás, mert magamhoz hasonlót nem nagyon tudok linkelni :) ) A hajam az államig ér, hátul néha rövidebb, mert szeretem ezt a fazont, és jól is áll (legalábbis ezt hazudják). A színét gyakran változtatom, de egy ideje már felül vöröses barna, alul narancssárga sávval. Sminkelni csak a szememet szoktam, szemceruza, szempillaspirál, tus, és a szemöldökömet igazgatom formára. Sokan szépnek tartanak, de én inkább átlagosnak titulálnám magam, bőven látok magamnál szebb nőket az utcán.

2016. szept. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Én ugyan a páros lány tagja vagyok de remélem azért nem haragszol meg ha válaszolok. Párom 168 cm mint én. Átlagosnak mondanám a külsőm párom szerint szép vagyok :D 58-60 kg között mozgok általában mostanában 56 kg vagyok. Barna hosszú haj homokóra alak.

Páromnak nem én vagyok az első párja volt több hosszabb kapcsolata előttem is mi 2 éve vagyunk együtt. Egy utazás során találkoztunk majd huzamosabb ideig udvarolt aztán összejöttünk :D Nem a magassága volt a gondom mielőtt félreértenéd a dolgot.

Párom magántanárként dolgozik. Humoros jó fej magabiztos és nagyon jó a kommunikációs készsége intelligens kedves törődő szóval tiszta főnyeremény.

2016. szept. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Persze, nyugodtan írhatnak barátnők is. Minden véleményre és történetre kíváncsi vagyok. :)
2016. szept. 14. 22:58
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hugom egy baráti társaságban jött össze a tőle kb egy fejjel alacsonyabb barátjával.
2016. szept. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Unokabátyám 168 centi magas, több, mint 100 nőt megdugott már.
2016. szept. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
8%
Szerinted miért van, hogy ide csak lányok írnak? Azért, mert alacsony pasinak nem lehet nője. Akikkel együtt dolgozol, azok is valószínűleg csak kamuznak, vagy nagyon jóképűek.
2016. szept. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%

Én az alacsony (165cm) férfi barátnőjeként tudok válaszolni.


Mi körülbelül hat éve ismerkedtünk meg a chat.hun. Akkor még nem volt olyan legalja. :D

Én szerintem átlagos arcú lány vagyok, sokat edzek, úgyhogy átlagos-izmos testem van, hosszú sötét göndör hajam. Nyilvánvalóan nem egy topmodell, de azért tudok szerintem csinos lenni. 167 centi vagyok, nem vagyok nála sokkal magasabb, csak egy picit.


Barátom mérnök végzettségű, de egyébként programozóként dolgozik. Nyugodt, békés természetű, kicsit okostojás, de tény, hogy rendkívül intelligens. Nagyon vicces is. :)


Remélem ezek segítenek neked, bár nem tudom, hogyan? :)


25L

2016. szept. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%

Az én párom 164 cm - én 169 -, neten ismerkedtünk meg. Több, mint fél évig csak beszélgettünk, aztán tudtunk találkozni is.

Neki szerelem volt első látásra, én is boldog vagyok vele, és nemsoká összeköltözünk - úgyis ott derül ki igazán minden, lehet, egy hónap után szét is megyünk, fene tudja.

2016. szept. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
164 centi férfi itt. Odamentem hozzá...
2016. okt. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!