Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez lenne a szerelmi bánat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

JohnnyBoy002 kérdése:

Ez lenne a szerelmi bánat? Hogyan lehet ezen túl lépni?

Figyelt kérdés
21 éves srác vagyok, volt egy 16 éves lány akivel beszélgettem nagyon sokat az interneten. Nem tudtam hogyan néz ki, de nekem az írásai alapján nagyon aranyosnak tűnt. Mind2en kölcsönösen érdeklődtünk a másik iránt, ha én nem írtam rá egy nap akkor Ő írt. Jóban lettünk, úgy éreztem. Elmesélte, hogy a volt barátjának van egy kisgyereke akit látogat, a volt barátja meg egy pszihopata aki állandóan veri, a lány meg fedezi, egyszer úgy megverte, hogy kék-zöld fotos lett a lány, a lány levetette utána magát a lépcsőn, hogy tudja fedezni a barátját. Engem ez nagyon zavart, megmondtam Neki. Erre bepukkadt és hosszú ideig nem írt vissza semmit. Berágtam és azt írtam Neki, hogy érzelmileg szegény, erre Ő megutált, nem beszél velem. 2 napja nem beszélünk, nagyon rossz kedvem van, magányos vagyok, nem akarok más lánnyal ismerkedni, mert egyszerűen egy se olyan mint Ő. Mit tehetnék? :(
2016. szept. 15. 10:12
 1/2 A kérdező kommentje:
Jah, azért is haragudott meg rám, mert azt hiszi, hogy én nem gondoltam komolyan ezt az egészet, én kedvelem, de azért voltam vissza fogotabb mert a volt barátját fedezi meg hagyja, hogy verje, mert a gyereket védi.
2016. szept. 15. 10:14
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez a lány beteg, vagy pedig ez az egész egy komolytalan dolog.. kitalál mindenfélét. Szerintem felejsd el és örülj neki hogy nem keveredtél bele valami hülyeségbe. Inkább ismerkedjél meg mással és akkor ha leveleztek egy idő után randizzatok is, mert a személyes találkozás az nagyon fontos. Fiatal vagy még, és pl. egy olyan lánnyal se kezdjél akinek kapcsolata van másik fiúval, elsőbb teljesen zárja le az előző kapcsolatát utána kezdjen el egy másik fiúval levelezni, ismerkedni.
2016. szept. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!