Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmi bánat, tudom uncsi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi bánat, tudom uncsi, de mit csináljak?

Figyelt kérdés

Utálom,hogy olyan miatt vagyok magam alatt,akinek nem kellek,miközben lenne lehetőségem ismerkedni,de senkire nem tudok úgy nézni. Nem most kezdődött,2 éve tart,de most szembesültem vele,hogy biztos,hogy nem kellek neki. Megy az egész napos jópofizás mindenkivel,közben csak otthon feküdnék és aludnék,hogy ne gondoljak rá,hogy ne jusson mindenről ő a eszembe. 22 éves vagyok,valami hülye okból azt hittem,hogy ez az egész csak tinikorban van,de persze nem.

Igyekszem elterelni a figyelmem,de nagyon nem megy. Ti hogy vészelitek/veszeltétek át? Van ilyenkor valami ami tényleg segít?



2016. ápr. 16. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Nálam könnyű előidézni ilyet. Mostanában többször is megesett, hogy olyasvalaki miatt rágódtam, akit nem is ismertem különösebben. Ez pár napig tart, szóval kivárok. (Mondjuk nem árt egy kis túlzás, hogy ezt szerelmi bánatnak nevezhessük. Ahhoz meg hogy a kommentem válasznak már jó indulat is kell :D)


Na de régen volt egy komolyabb, ott ha segített valami, akkor az hogy igyekeztem nem gondolni rá. Bár valószínűbb, hogy csak elmúlt...

2016. ápr. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A kérdést meg végülis az, hogy hogy ne gondolj rá.. Szóval hasznos voltam :D
2016. ápr. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Volt, hogy próbáltam mást keresni, de végül ugyanebbe estem, talán egy enyhébb formájába.

De nem törvényszerű, hogy így lesz. Szóval valahogy próbáld meg kitörölni a fókuszodból és próbálj meg ismerkedni.

Vagy növessz magadra hobbi(ka)t. (Nekem segít, ha "alkotok".

Vagy olvass.

Vagy vegyél macskát.

2016. ápr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Pontosan ugyanígy voltam, mint te. A barátok sokat segítettek/segítenek, meg úgy a normális emberek a környezetemben.


Nehéz ebből kilábalni de mi például eljártunk többször a baráti társasággal vacsorázni, gokartozni meg hasonlók és akkor úgy sokkal jobban lettem :)

Igazából már nem hiányzik az illető már csak azért nem a legjobb a közérzetem néha, mert egyedül vagyok, de ez talán majd idővel változik :)

2016. ápr. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy vészelem át az ilyet, hogy tudatosan kizárom a gondolataimból. Még ha minden nap látom is, nálam ez beválik. Ne gondolj arra, hogy "milyen aranyos" "bárcsak együtt lennénk" stb. Ne gondolj rá egyáltalán. És ne nézegesd közösségi médián se.


Nekem ezek mindig segítenek "kiesni" valakiből.

2016. ápr. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként szerintem ne is akarj úgy nézni másra, hagyd, hogy magától jöjjön.

(első 3 is én voltam, sry a spamért)

Ha gondolod, pm-ben még elláthatlak még több hasznos oraveczcoelho idézettel, ide már nem lenne pofám írni még egyet. :D

2016. ápr. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Sajnos barátok nincsenek,külföldön és vidéken vannak,csak telefonon tartjuk a kapcsolatot.

Igyekszem kizárni,máson se vagyok,de nem tudom. Mint valami rögeszmés,egyfolytában rá gondolok már hosszú hónapok óta.

Néha már azon vagyok,hogy jól be kéne rúgni,legalább addig kicsit talán kikapcsol a fejem.

2016. ápr. 20. 18:59
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, mi lett azóta?

Nem teljesen értem, mit akartál mondani. Egy konkrét valaki miatt van szerelmi bánatod? (Akkor viszont miért nem azt fejtetted ki bővebben?) Együtt voltatok?


Nekem is szerelmi bánatom van. Ha van kedved beszélni erről, írhatsz rám privátot :)

2016. máj. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!