Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet azért nem akarnak megcsókolni a nők, mert lyukasak a fogaim?

Figyelt kérdés

Netről randizok csajokkal. Randin eddig minden nőt le akartam kapcsi smárolni, de eddig mindenki elhúzta a fejét vagy mondta hogy nem nem...

Lehet azért mert elől hiányzik pár fogaim és a többi nagyon lyukas feketét. Orvoshoz nem megyek, erre pénzt nem adok ki, viszont minden nap mosom a fogam.


2016. szept. 15. 14:21
1 2
 1/13 aperitif ***** válasza:
100%
Uhhhhhh...
2016. szept. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
* kapni
2016. szept. 15. 14:23
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt ezért, másrészt olyan büdös lehet a szád, mint egy vonati WC.

Ráadásul elég alpári bunkó dolog kapásból lesmárolni valakit, akit épp csak akkor ismertél meg: gondolom ez sem javít a megítéléseden.


A mindennapos fogmosás esetedben már sza.rt sem ér.

2016. szept. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Johnny Bravo ***** válasza:
100%
Hiányzó illetve feketére rodhadt szuvas fogaknál nem is tudom értelmezni ezt hogy fogmosás!persze biztos lehet csak annyit ér kb mint tengeralattjárón a terasz.....
2016. szept. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Már rögtön első randin le akarod kapni a nőket? Hát, én nem tudom, milyenek a fogaid, de a legszebb Colgate mosollyal sem biztos, hogy sikerülne...
2016. szept. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Uhh, ez üt mint a jancsiszög!
2016. szept. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Kijött még a taknyom is a röhögéstől, ahogy elolvastam a kérdést. :'D Menj el fogorvoshoz! :D
2016. szept. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálkozz egy zongorabillentyű fogazatú tündérkével, gondolom, őt nem fogja zavarni.
2016. szept. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, lehet, te nem érted, de ilyen szintű fogszuvasodásnál meg kvázi kirohadt fogaknál rettentő büdös a szájszagod akkor is, ha mosod fogkrémmel. És az meg hányingerkeltő. Ült már mellettem színházban pasas olyan penetráns szájszaggal, hogy nemhogy a csókját utasítottam volna vissza, de igyekeztem minél távolabb hajolni tőle, mert éreztem, hogy vissza akar jönni az ebédem. Szünet után meg pár sorral hátrébb ültem, olcsóbb helyre, mint ahova a jegyet váltottam, de legalább nem volt öklendezési ingerem.


Plusz azért az elöl hiányzó "pár" (basszus, még egy elöl hiányzó fog is gáz lenne, ha nem épp gyógyuló fázisban van implant előtt a húzás után a seb) hát elég ciki... sőt, visszataszító. Egy ápolt, szép fogú nő nyilván nem fog veled smárolni. Keress olyat sztem, akinek szintén alig van foga, annak úgysem lesz vele problémája.

2016. szept. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Plusz még ha jók is lennének a fogaid, hát a legtöbb nőben van annyi tartás, hogy egy vadidegennek nem engedi az első randin azonnal, hogy lesmárolja.
2016. szept. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!