Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok zavarna ha a barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok zavarna ha a barátotok nem akarna megcsókolni ha más ismerős is van ott a társaságotokban?

Figyelt kérdés
2016. szept. 7. 20:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. szept. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Én azt gondolom, hogy az "igazi" csók intim dolog. Nem állunk neki eleve belemerülve csókolózni, ha van ott bárki más, mert nyilván senki nem kíváncsi rá, hogy dugja le a nyelvét a torkomon a párom... Ugyanígy én se vagyok erre kíváncsi másnál, pedig a baráti körben vannak párok.

Persze, egy-egy szájrapuszi van, az természetes. De nem halnék bele abba sem, ha nem lenne, az ismerős baráti társaság nem kettőnkről szól.

2016. szept. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Teljesen egyetértek a 2. válaszolóval.
2016. szept. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
Volt egyser egy hasonló kérdés,amikor a nő azon sértődött meg,hogy a pasija biztos csak azért csókolgatja,mert mutogatni akrja,hogy milyen jó nője van.Ott azt a válaszokat kapta,hogy örüljön,hogy büszke rá a pasija,ez természetes.Oda senki nem írta be,hogy másra nem tartozik.Jogosan esne rosszul,ha téged nem csókol meg a párod és azzal takarózik,hogy nem mások elé való.Akkor nem szeret igszán,talán szégyell is.Voltam ilyen helyzetben régen.
2016. szept. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. szept. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

Igen, főként akkor ha csak szájra pusziról lenne szó és arra sem hajlandó.

Volt már ilyen, szóval nem egy kellemes érzés.

2016. szept. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen.

N

2016. szept. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
35%
Igen.. pontozzatok le, de azt szeretem ha megcsókol más előtt, átkarol, megölel, puszilgat :)
2016. szept. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, sőt, örülnék neki, hogy nem kell kínos zavarban elnézőn pislogni rájuk. De én az a típus vagyok, aki a vasútállomáson, egy hét távollét után is egy gyors szájrapuszival köszönti. Eleve nem szeretek csókolózni, de mások előtt meg aztán pláne. Szerintem ritka undorító egy dolog, már bocsi minden érintettől :D Akármikor látok egy párt, metrón, főleg az orrom előtt a mozgólépcsőn, akárhol, ahol egyébként tök kulturáltan is kifejezhetnék az érzelmeiket, őszintén elundorodom amikor a smacizásukat látom/hallom. Na, ilyen negatív élményben meg pláne nem szeretném részesíteni a barátaimat. Volt egy exem, aki megszállottja volt a más emberek előtti félórás smaciversenyeknek, mintha egyébként érdekelne bárkit is, hogy mi egy pár vagyunk és ennyire nagyon szeretjük egymást, de az tuti, hogy engem az őrületbe kergetett ezzel. Szóval igen, nagyon is örülnék annak, ha nem akarna megcsókolni mások előtt úgy általában, hát még az ismerőseinket megtisztelné azzal, hogy velük foglakozik, ha velük vagyunk.


Az esküvőnk természetesen más tészta, az esküt nyilván csókkal- nyelvessel- pecsételjük meg a násznép előtt. De ezt leszámítva semmi olyan indokot nem tudok elfogadni, ami feljogosítana bárkit a más emberek előtti nyelvcsatákra. Undorító.

2016. szept. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Miért kéne mások előtt egymás manduláját nyalogatni? Az zavarna, ha mások előtt akarna megcsókolni.

1-2 szájrapuszi oké, de én is utálom, mikor valakikkel vagyok, és megállás nélkül egymás szájában vannak.

22L

2016. szept. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!