Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A külső első percbe eldől a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A külső első percbe eldől a nőknél és az vagy tetszik vagy nem vagy esetleg a jó illetve rossz személyiség hatására az még változhat?

Figyelt kérdés
2016. szept. 15. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Nekem soha nem volt fontos a külső, sőt a mackósak jönnek be igazán.
2016. szept. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%

Igen,1 mp alatt elküldenek a búsba,ha nem születtél helyesnek,onnantól esélyed sincsen a mai világban a nőknél...

Ez a nagy helyzet.

25/F

2016. szept. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
Sokan az első percben a komplett életedet, jövődet, szemelyiségedet eldöntik, és nem állnak azon a szellemi szinten, hogy új információk hatására átgondolják.
2016. szept. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

Ugyan annyi idő alatt dől el, mint a férfiaknál.

Vagyis azt hiszem a nők 3, a férfiak pedig 30 másodperc alatt döntik el, de nincs érdemleges különbség.


Változhat, de csak akkor, ha eleve úgy nézel ki az ADOTT nő számára, hogy "elfogadható"

A személyiség tud javítani a kinézeten, de nem drasztikusan.

2016. szept. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
#1 a mackós az egy külső tulajdonság. Szóval ha neked a mackósak jönnek be, akkor igenis fontos neked a külső. :)
2016. szept. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Igen, gyakorlatilag az első pillanatban eldől minden a nők fejében a külsőd alapján. A személyiségedről is olyan képet alkotnak, amilyen a külsőd. Ha jól nézel ki, csak a jót látják benned; ha rosszul, csak a rosszat.
2016. szept. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Ha a srácot alapvetően átlagos külsejűnek tartom(értsd nem taszít) azon sokat tud változtatni, ha számomra megnyerő a természete és fordítva is. Hiába tartom valakiről, hogy irtó jól néz ki, ha emellett gyökér, vagy csak számomra nem érdekes személyiség nem kezdek vele.
2016. szept. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%

Imádom ahogy a sikertelen, nyomorult, "kedves-rendes" férfiak, rögtön tudják, hogy mi jár a "nők" fejében. =D

Na figyelj kérdező, én nem vagyok olyan arrogáns és öntelt, hogy azt állítsam, hogy tudom mit gondolnak a "nők", de azt szívesen elmondom neked, hogy én mit gondolok. Szerintem nagyon fontos az első benyomás, mert az ismeretlen emberek ez alapján alkotnak rólad véleményt. De! De ez simán változhat és változik is, ahogy elkezdik megismerni egymást. Ez nem tudatos dolog, csak egyszerűen megtörténik. De ehhez idő kell. Manapság viszont nem igazán türelmesek az emberek.

2016. szept. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Ó, változhat az... :) A férjem konkrétan a "zsánerem" tökéletes ellentéte. :D
2016. szept. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
60%
Szamit a belso es változhat a helyzet. Amikor először láttam a volt férjem, rá se tudtam nézni. Olyan csúnyának láttam. Aztán beleszerettem a lelke miatt.
2016. szept. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!