Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Másoknak hogyan sikerül azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másoknak hogyan sikerül azt elérnie hogy egy fiú járni akarjon vele?

Figyelt kérdés
Kedves, megértő, aranyos vagyok, de ez senkinek sem elég. De azért nem vagyok hülye, hogy mindent elnézzek. Általában mindig olyanokkal találkozom, akik már a randi időszakban magasan leszarnak.
2016. szept. 17. 07:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Szóval seggf**ejekkel randizol.
2016. szept. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt is hozzátenném hogy senkire nem szoktam tapadni.
2016. szept. 17. 07:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy normálisak.
2016. szept. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem olyan fura ez a kérdés.

Még sosem mentem el úgy randira, hogy most el akarom érni, hogy járjon velem. Legfeljebb úgy, hogy meglátom, milyen a pasi, hogy érezzük magunkat, mennyire jön be (ő nekem, és nem fordítva), és ha minden OK, akkor lehet, hogy lesz belőle valami.


Többnyire lett is, szóval nem járok heti 4 randira, lehet nincs benne gyakorlatom, és azért nem értem a kérdést, de nekem úgy tűnik, hogy te már ott bukod a dolgot, hogy elkezdesz befeszülni, hogy mivel érd el, hogy ő akarjon járni veled.

2016. szept. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Irántam még a randik alatt sem érdeklődnek eléggé. A randikon minden jó és szép, de amikor nem találkozunk már nem úgy viselkednek. Úgy érzem magam mint ha csak elővennének, mint egy rongyot és kész. Tehát mindig csak nekem kellene alkalmazkodnom hozzájuk. De amúgy már 24 évesen legalább már annyit szeretnék hogy valaki járjon velem, lehet erre is rá vagyok feszülve, de csak mert látom hogy más velem egyidősöket már el is vettek.
2016. szept. 17. 08:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Kicsit én is így éreztem magam. Elmentem randizni egy fiúval akit nagyon kedveltem mert beszéltem vele neten pár napig meg ismertem is és úgy éreztem járhatnánk is. Elhívott ugye randira de utána mintha meg se történt volna, nem keresett annyit, nem hívott több randira. Hm.. Nagyon szarul esett de addig nem szálltam le róla míg ki nem derült miért nem keres. Túlságosan zavarba voltam , így nem tudtam önmagamat adni... Nálam ez volt a hunyó. Nem hiszem,hogy veled van a baj, vagy szar alakokat találsz, vagy zavarba jössz,vagy valami amire nem gondolnál.
2016. szept. 18. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!