Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egyes emberekkel csakúgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyes emberekkel csakúgy szembejön a szerelem, hétköznapi helyeken, szituációkban, akkor másoknak miért kell direktbe szórakozóhelyekre, mindenféle közösségi programokra járni, hogy találjanak valakit?

Figyelt kérdés
2015. okt. 8. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
Egyes emberek gazdag családba születnek és készpics**a melegszoba , minden a seggük alatt van, van aki a szerelemben is ilyen.
2015. okt. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Változó, hogy miért. Szerintem akik az emberek többsége szerint szépek/ jóképűek, sokkal könnyebben találnak párt, úgy hogy nem is keresik, mivel kezdeményeznek náluk. Akinek már nem adatott meg előnyös külső, esetleg még félénk is, már nehezebb dolga van.


Én pl külsőleg is gáz vagyok, és félénk is vagyok, ezért a netet választottam ismerkedésre anno, és össze is jött.

Szóval ez nem jelenti azt, hogy aki nem szép vagy helyes, az nem találhat magának olyan párt aki megfelel az ízlésének, csak sokkal nehezebb.

2015. okt. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!