Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire hátráltató egy új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hátráltató egy új kapcsolatnál az, hogy már van egy gyerekem?

Figyelt kérdés

Üdv :)


Most nem szeretnék a volt barátnőmről említést tenni, mert nem ide tartozik, másrészt nem túl kellemes téma.

Van most egy 3 éves lányom és nagyjából sikerült összeszednem magam és késznek érzem magam, hogy egy új kapcsolatba kezdjek.

Ahogy több ismerősömtől hallottam, hogy ez így kicsit nehéz lesz és csak nagyon kevés olyan ember van, aki így belemenne ebbe a dologba.

Azért én reménykedem :) De hogy őszinte legyek, kicsit megingott az önbizalmam emiatt, viszont legbelül érzem, hogy valahol van valaki, akinek ez nem probléma, csupán kicsit elbizonytalanodtam.


21/F


2016. szept. 17. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
A volt barátnőd is annyi idős mint te? 18 évesen szült?
2016. szept. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, akkor mindketten 18 évesek voltunk.
2016. szept. 17. 18:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Előnynek semmi esetre nem mondanám, és azt tapasztalom, hogy a nők sokkal nehezebben fogadják el a pasijuk gyerekét, mint fordítva.

Itt is rengeteg ilyen kérdés van, akkor se tudják elviselni, ha csak havonta egyszer két napot van az apánál.

Az sem lesz jó pont, hogy te még legalább 15 évig fizetsz gyerektartást, és a közös babát úgy kell tervezni, hogy neked két gyereket kell felnevelned.


Mindenesetre ne úgy indulj az új csajnál, hogy nem szereted a gumit, inkább majd vigyázol...

2016. szept. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha a gyermeked az életed része, és nem csak alkalomadtán ránézel, akkor engem nem zavarna.


Szerintem, ha minden más rendben van, tehát tanulsz, vagy törsz felfelé, akkor nem lesz gondod a társkereséssel.

2016. szept. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!