Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet ismerkedni 25-35 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni 25-35 év közötti férfiakkal Budapesten?

Figyelt kérdés
Kérlek ne programokat írjatok, hogy biciklitúra meg sörfesztivál mert ezek csak 1-1 alkalmak. Én meg olyan helyeket szeretnél ahova a hét bármelyik napján elmehetek (klubbok,bárok) és ahol nem csak "szórakozni" lehet férfiakkal hanem beszélgetni,ismerkedni is! És a korosztály nem 20 év körüli hanem kicsit idősebb. Sajnos nem ismerem Budapestet, ezért kellene a segítség. Köszi!

2016. szept. 17. 19:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
Nem is írnék programokat, mert nem tudok programozni.
2016. szept. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Egy nő bárhol, bármikor tud ismerkedni, ha nem viselkedik elutasítóan.
2016. szept. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%
Budapesten akkora a férfitöbblet ebben a korosztályban, hogy sokkal-sokkal helyesebb lett volna úgy megfogalmaznod a kérdést, hogy hol NEM szólongatnak le folyton az ismerkedni vágyó szingli pasik Budapesten?
2016. szept. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt mindig úgy hozza az élet. :) Mondjuk egyszer elmész a barátnőiddel iszogatni a Fröccsteraszra,és odaül hozzátok egy fiúcsapat, majd megismersz valakit... :) Nem lehet konkrét helyeket mondani,hogy ha oda elmész vagy folyamatosan eljársz,akkor ott biztos megismersz valakit!Ez bárhol,bármikor megtörténhet!Ez a szép benne. :))

26/N

2016. szept. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak én sajnos nem ismerem a helyeket pesten, mert eddig nem itt éltem, tehát nekem pont hogy az kéne hogy konkrét klubokat, vagy akármiket írtok, ahova ez a korosztály szokott járni. Aztán hogy ott sikerül-e ismerkedni az majd kiderül. Fröccsteraszt sem ismerem, de akkor már legalább egy hely van amit megnézhetek:)
2016. szept. 17. 20:00
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja meg még annyit hogy nem rég óta járom pest utcáit, de én egyáltalán nem úgy látom hogy a férfiak lépten nyomon leszólítják a nőket. Pedig sok szép lányt látok egyedül és én sem vagyok csúnya, de eszük ágában sincs csak úgy odajönni hozzám. Szóval ezt nem tartom igaznak, hogy olyan könnyű lenne ismerkedni bármikor.
2016. szept. 17. 20:03
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha bármelyik romkocsmába mész, nem tudsz megtenni úgy 10 métert se, hogy ne toppanjon oda vki hozzád. De csak álljál egy helyben, egyedül 30 mp-ig. Bárhol, ahol csak nyomokban lehet ismerkedni, garantáltan minimum 3x annyi férfi van, mint nő.
2016. szept. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az egy dolog hogy több pasi van, de nem szólítanak meg! Romkocsmában lehet, de csak úgy szimplán bárhol megállok, állhatnék én órákig is egy helyben és elmehet mellettem vagy 100 férfi, de ha nem állnak meg, nem jönnek oda, akkor semmit sem érek vele:D És manapság nem szokás csak úgy akárhol megszólítani a nőket.
2016. szept. 17. 21:23
 9/11 anonim ***** válasza:

Én nagyon szívesen ismerkednék és komolyabb szándékú vagyok. Nyitott is lennék a beszélgetésekre. Az egyetlen bajom, hogy nem érzem azt, bárki is örülne a társaságomnak. Ezt lehetne egy szóval önbizalomhiánynak is nevezni, de én egy kicsit árnyaltabban látom.

Örülnék, ha egy nővel való beszélgetésből kicsit több derülne ki róla, milyen a személyisége, a jelleme vagy milyen célja is vannak.

A kérdésre engem is érdekel a válasz.

26F

2016. szept. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Közterületen az ismerkedés nem játszik. Azt a nők zaklatásnak veszik, ezt már kifejtették itt nem egyszer, keress rá nyugodtan. Az meg nincs ráírva a homlokodra, hogy kivétel vagy, te pont ezt várnád.
2016. szept. 18. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!