Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha itthon nincsenek sikereim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha itthon nincsenek sikereim a nőknél akkor ha kimegyek Afrikába misszióval akkor ott nagyobb az esély barátnőt találni?

Figyelt kérdés
Bejönnek a négerek és itthon nincs sikerem a nőknél. Ha kimegyek egy misszióval pár hónapra Afrikába akkor ott jobban el fogadni a nők?
2016. szept. 18. 12:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
45%

#11


Hehe itt egy afrikás kérdés, erre megjött Sunshinedoll a hírhedt debreceni néger ondó nyelő :D

2016. szept. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

"(Amúgy egy kis kiegészítés: Tengíz az NEM Afrikában van,hanem a volt Szovjetunió területén,és az ottani nők fehérek,nem négerek...)"


Igazad van, csak példaként hoztam fel, hogy a kérdező fejében élő világ nem teljesen felel meg a valóságnak.

Ahogy az is igaz, hogy Afrika nem csak viskókból meg homokból áll.Az viszont biztos, hogy én továbbra se tudom azt mondani, hogy a fekete nőket annyira érdekelné a fehér férfi.Szal ha kimegy és előadja magát, hogy itthon ő a sztár, akkor valszeg lesz valami.Csak hogy meddig tud majd hazudni, az már necces.Ha meg hazahozza a nőt és itthon le tud majd lépni egy valóban gazdaghoz, le fog.

2016. szept. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Szerintem bejöhet, de tényleg függ attól is, hogy hová mész.

Az USA-ban voltak sógoromék, itthon elég jól megy nekik a nőzés, ott labdába se tudtak rúgni a néger nőknél(ahogy itthon se, de nem csodálom).

Másik 2 ismerősöm Afrikában volt.Az egyik nem tudom, hogy hol, de ő is valami segélyszervezet által jutott ki. Az volt, amit írt valaki, hogy akaszkodtak a nők(na de ez is olyan, hogy kell ám inger, tehát nem Jennifer Lopez meg Maria Carey várta ott őket, hanem kb Whoppy Goldberg), de csak azért, mert hogy hozza haza ide(nála ez is nagyszám már, mert nagyon nagy léhűtő).A másik meg Dél-Afrikába ment ki, mint villanyszerelő, tehát nem egy putriba, aztán ő is koppant, mert nem érdekelte a nőket, pedig ő is tudja azért szédíteni őket.

Egyébként Pesten is csak fekete férfi, fehér nő párost látok, fordítva egyet se.

Próbálj rá!

2016. szept. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Jah még annyi, hogy az USA-ban is (sógoromék szerint) ez van, tehát egy fehér férfi, fekete nő párost sehol nem látsz, de a másikat meg igen.
2016. szept. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Azért azt hozzátenném, hogy Budapesten azért nincs fehér férfi fekete nő páros, csak fordítva, mert ez az ország nem jobb egy afrikai országnál, ezért nem jönnek ide a nők, illetve a magyar férfiaknak nincs annyi pénzük, hogy vegyenek. Ausztriában, főleg Bécsben rengeteg ilyet láttam. Az amúgy is egy liberális város, csomó osztrák pasi hozott magának nőt Afrikából, egész egyszerűen mert megengedhette magának anyagilag, másrészt mert Vienna az tényleg egy jó hírű, nagyon élhető világváros, oda tényleg nem nehéz elcsábítani a nőket a szegény országokból.
2016. szept. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"Budapesten azért nincs fehér férfi fekete nő páros"


Azért ebbe is bele lehet kötni, tehát Budapest köztudottan buliváros Nyugaton, mert idejön a külföldi, aztán egy napi béréből nőt, alkoholt, cigit kartonszámra vesz.Tiszta Ny-Európa a belváros, de keleti árakkal.Gyakran járok esténként az V.-VI.-VII. kerben, látom, hogy igazi királynak érzik magukat, mikor az Október 6. utcában 1500 forintért akkora gyrostál jár, hogy el se bírja, a cigi 1000 forint, a sör meg 400.A nők meg közvetlenek.

A kupik mégse vannak tele néger nőkkel, mert nincs rá igény.Pedig ide azért egyszerűbb eljutni, mint Afrikába.

2016. szept. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#16


A budapesti szexturizmus az ilyen legénybúcsú jellegű, alkalmi kufircolás, és vannak olyan erkölcstelenek a magyar nők, hogy olcsó pénzért van akár ingyen is lefeküdjenek külföldivel, mert az egzotikus. Szóval ide nem is kellenek néger nők, mert vannak helyi lotyók is.


Amiről a kérdező és én beszélek, az nem szexturizmus, feleset hoznak maguknak Afrikából.

2016. szept. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Na igen, de ha akkora igény lenne rá, akkor lenne néger nő is, mert miért ne?Te hová mennél néger nőért?Afrikába, ahol ki tudja mi vár, vagy Budapestre, ami 2 óra repülő és minden európai?

Thaiföld ugyan ez, nem véletlenül van ott is minden, amire igény van.Kezdődött a travikkal, aztán jöttek a pedofilok aztán meg minden más, mert ahol ez belefér, ott már minden mindegy.

2016. szept. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Titusztitusz ***** válasza:
Hát...Azért az kicsit túlzás,hogy "Magyarországon nem lehet látni fehér pali-néger nő párosokat"...Én Borsodban élek,szóval mégcsak nemis Budapesten,de még ITT IS van az ismerettségi körömben 2 olyan illető is,akinek néger felesége van...De az kétségtelen dolog,hogy mondjuk TÖMEGESNEK NEM NEVEZHETŐ az ilyen látvány...De ennek két oka van szerintem csak...Az egyik az,hogy Magyarországon kevés néger nő él,a másik pedig az,hogy a FEHÉR NŐK mellett igazábol nem jelentenek konkurenciát nekik...De azért érdekes módon amikor még Pesten laktam ezelőtt vagy 25 évvel,nemigen láttam olyan néger nőt az utcákon mászkálni,akinek ne fehér pali lett volna a kanja,avagy a férje...Nem tudom,hogy azóta mi a helyzet Pesten,de van egy-két ismerősöm pl.a debreceni egyetemen,akik szerint azért nemsok "vendégtanuló" néger csajszi megy úgy haza,(Ha hazamegy egyáltalán...) hogy ne farkalnák meg a helyi pacákok...Szóval azért ne essünk túlzásokba sem,bár én elhiszem,hogy az ide írkáló néger vagy félvér nőcik szeretnék bemagyarázni azt a jónépnek,hogy "Á...A néger nők akkora értékes tényezők a világban,hogy holmi "fehér palinak" esélye sincs náluk"...Ugyan már...Hagyjuk már a sódert...Nem hüly.e itt szerintem senki...
2016. szept. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!