Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet meleg a bátyám azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet meleg a bátyám azért nem volt még 31 évesen barátnője?

Figyelt kérdés

Bátyám 31 éves és még sose volt nője. Nem tudom elképzelni mi lehet a baj, leginkább arra gondolunk hogy meleg.

Igaz alacsony 161 cm és vékony is, joó nem férfi ideál de nem hiszem hogy emiatt nem volt nője.


2016. szept. 18. 17:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ez egy borzasztó primitív és lekezelő hozzáállás. Nekem sem volt még barátnőm, de teljes mértékben hetero vagyok! Egyszerűen csak vannak olyan emberek, akik ugyan próbálkoznak, de nem jön össze neki a társkeresés. Sőt, az is lehet, hogy ő nem is keres magának párt, tökéletesen elvan "egyedül" is. Nincs kőbe vésve az, hogy mindenkinek kell egy párkapcsolat.
2016. szept. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Férfival láttad már? Van neki olyan nagyon jó barátja, akivel elképzelhetőnek tartanád, hogy más is lehet köztük?

Az is lehet, hogy annyira bátortalan és félénk, hogy nem mer odamenni a nőkhöz. Nekem van ilyen rokonom, kb. ennyi idős lehetett, mikor nagy nehezen, sok segítséggel összehozták egy nővel, akit aztán elvett feleségül. De magától ez nem ment volna neki. Ő amolyan "magas-vékony" kategória volt mindig.

2016. szept. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
41%
Nem, csak a nők vannak elszállva.
2016. szept. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
44%

"161 cm és vékony"


Kérdező feltételezem, hogy te nő vagy? Jó a tippem?

Férfiként pontosan tudnád és átéreznéd azt, hogy ilyen paraméterekkel nem lehet valakinek barátnője a mai világban. Egy nőnél teljesen más, egy 150 centis nőre is ha szép és csinos nagyon buknak a pasik, sőt sokaknak pont az ilyen törpilla csajok jönnek be. (Mivel a testvére vagy, gondolom te is ilyesmi lehetsz). De olyan nincsen, hogy valakinek az alacsony és vékony férfiak tetszenek.

2016. szept. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%
"joó nem férfi ideál..." Ez gyakorlatilag egy halálos itélet a társkeresésben, egy férfi esetében.
2016. szept. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De nem a külső számít....ne már.......
2016. szept. 18. 17:30
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Megdöbbentő az a felfogás, miszerint ha egy férfi még nem volt nővel az meleg lehet. Ha mondta már hogy meleg felvonulásra megy akkor valószínű az. De gondolom erről szó sincs hanem vannak nőideáljai a tévéből vagy máshonnan, tehát a lányok érdeklik. Viszont egy férfinak nem elég az hogy lyuk legyen. Hanem kell hozzá megfelelő egzisztencia is, hogy ne annyit kelljen robotolnia neki hogy a feleségét és gyerekét meg sem ismeri mert arra már nem jut ideje. Valamint hogy tudja a gyerekét is segíteni és ne kelljen neki 12 évesen azt a kérdést kiírnia hogyan kereshet pénzt.
2016. szept. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%
Hát de nagyon is sokat számít! Én is elég alacsony vagyok és korban is egyezünk és szintén nem jött még össze.
2016. szept. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%
6# ti nők el sem tudjátok képzelni, milyen helyzetben vannak a nem-éppen-ideális külsejű férfiak a társkeresésben, ami érthető is, mivel ti pont a másik végletben éltek, ahhoz vagytok hozzászokva. A nők jellemzően akkor szembesülnek egyedül a férfiak kilátástalan helyzetével, amikor egy közeli ismerősük/rokonuk szenvedéseit kell végignézni, meg hogy a nőtársai hogy bánnak az "amúgy tök rendes férfi"-val.
2016. szept. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
19%
Ezen mit nem lehet érteni? A bátyád az alacsonyak között is roppant alacsony (175 alatt mondható valaki alacsonynak és társkeresés szempontjából már problémásnak és minden egyes hiányzó centivel a helyzet exponenciálisan reménytelenebb). Ennek tudatában a súly már teljesen irreleváns (a testtömeg nem is nagyon számít igazán, mert rendszeresen látok 60-70 kilós, de 180-nál magasabb pasikat is tuti csajokkal járni), de gondolom a bátyád sem lehet 65-nél nehezebb, de ez tényleg lényegtelen. Úgyhogy nyugodj meg, nem meleg, csupán sosem fog tudni megfelelni a mai kor nők által támasztott elvárásainak. Azt nem mondom, hogy nincs esélye, de kifejezetten érzelmi kapcsolatra kell törekednie (a külsőt teljesen ignorálja lehetőség szerint) ahhoz, hogy valaha legyen egy párja.
2016. szept. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!