Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy 16 éves helyes srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 16 éves helyes srác haverom, aki az osztálytársam, és akinek soha nem volt még barátnője. Hogy deríthetném ki, hogy meleg-e?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy ez a gyerek nagyon jól néz ki, népszerű, jófej, (még a bicepsze is nagyobb az enyémtől:D), csomó lány oda van érte, naponta váltogathatná a barátnőit. A sulinkban rengeteg gyönyörű lány van, nem mellesleg rengeteg jó csaj haverja van sulin kívül is. Viszont neki még soha nem volt egy barátnője sem, és még alkalmi kapcsolatai sem voltak. Szoktuk azzal ugratni, hogy meleg, és pár lány is gyanakszik erre a tényre, mivel ennyi idősen már minden helyes, jófej és magabiztos hetero fiúnak volt/van már barátnője. Nekem ő a legjobb haverom, és szeretném kideríteni, hogy meleg-e. Várom a tippeket, hogy deríthetném ki!:)


ui: nem azért akarom kideríteni, hogy meleg-e mert ki akarom cikizni emiatt és még csak nem is azért mert össze akarok jönni vele:) hanem mert tényleg ő a legjobb haverom és szeretném hogy ha tényleg az, akkor felvállalná és nem élne hazugságokban:)



2014. márc. 18. 20:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 A kérdező kommentje:
amúgy meg semmi lelki baja nincs, és ideje is lazán lenne egy kapcsolatra:)
2014. márc. 18. 20:27
 2/74 anonim ***** válasza:
0%
Viselkedéséből is látszik, úgy jár, öltözik, stb.
2014. márc. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 anonim ***** válasza:
61%

tuti meleg.

de hát sztem nem tudsz jobbat tenni minthogy leülsz vele és nyíltan rákérdezel! de tényleg! én is ezt tettem, aztán meg is lepődött mert csak én voltam ilyen nyílt vele, de pont ezért egyenesen meg is mondta. jobb ötletem nincs, és ahogy leírtad, igen sanszos.

2014. márc. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 anonim ***** válasza:
89%
a 2-es leírása sztem pont hülyeség, de mindegy. miért, hogy jár? ja mert se...be rakták és ezért? erre gondolsz?
2014. márc. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat és a jó tanácsokat!:)


férfiasan jár, a hangja sem lányos, szerintem hülyeség általánosítani a melegeket, hogy mindegyik bzis:D mondjuk van amelyiknek már a fején is látszik, hogy az, de neki nem:)

2014. márc. 18. 20:39
 6/74 anonim ***** válasza:
69%
Van egy meleg ismerősöm és ő úgy jár, hogy riszálja magát... De persze ez nem mindenkire jellemző... 2# voltam
2014. márc. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, hogy csak gátlásos. Sosem lehet tudni, nekem is volt ilyen ismerősöm, amikor rákérdeztem, hogy meleg-e, konkrétan felocsúdott a döbbenettől. Aztán lehet, hogy mégis meleg, nem lehet ennyiből következtetést levonni.
2014. márc. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 anonim ***** válasza:
74%
Azért nem vagytok lekésve semmiről sem 16 évesen o.o Régebben, ebben a korban még csak kacsingattak egymás felé a fiúk-lányok, Ti meg már melegnek gondoltok egy srácot, csak mert nem volt még barátnője ennyi idősen. wow!
2014. márc. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 anonim ***** válasza:
55%

Te ilyeneket ne derítgessél ki! Foglalkozz magaddal!


egy szemét tróger vagy

2014. márc. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 anonim ***** válasza:
97%

nem tudod kideríteni, csak ha elmondja magától. az meg csak akkor fog megtörténni, ha tudja és érzi, hogy nem ítéled el a melegeket. szóval ha "ugratjátok" őt ezzel, akkor nem hiszem, hogy olyan érzése van, hogy elmondhatná, mert akkor még jobban téma lenne.


inkább ha feljön valamikor ez a téma, akkor úgy nyilvánulj meg, hogy érezze, hogy te elfogadnád és nem csinálnál belőle ügyet, akkor megbízna benned, és TALÁN elmondaná, ha akarná. de amíg nem érzi a biztonságot felőled, nem fogja.

2014. márc. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!