Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak (30-asok)! ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak (30-asok)! ennyire rossz érzés, ha csak fizikai vonzalmat tudtok kiváltani a nőkből (vagyis akiknek bejöttök, de szeretetet, szerelmet nem tudtok generálni bennük? Mi kell ahhoz, hogy az kiváltódjon?

Figyelt kérdés
Én már 32 éves vagyok. 4 közepesen hosszú (kb 1.5-2-2.5 éves kapcsolatok)és 3 rövid (pár hónap)párkapcsolaton vagyok túl. Fizikailag bejöttem a nőknek, velem voltak, intimitás is sok volt. De igazi erős szerelmet, vagy szeretetet egyik sem érzett irántam. Mindig csak én irántuk. Ezért is voltak a szakítások főként. Hogy lehet ezt bennük ébreszteni? Nem létezik, hogy ennyi nő, bejövök nekik, de szerelem vagy legalább megfelelő kitartó szeretet egyikben sem alakult ki felém. Hogy van ez?
2016. szept. 19. 06:47
 1/6 A kérdező kommentje:

[link]


Nagyjából ezek a szlogenek sz.rt sem érnek. Mindegyik kapott bőven ajándékot, igényes is vagyok öltözködés-tisztálkodás tekintetében magamra. Meg sorolhatnám. Egyik sem ér semmit.

2016. szept. 19. 06:51
 2/6 anonim ***** válasza:
Te csinálsz valamit rosszul.
2016. szept. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

13. Hagyd, hogy ő féltékeny legyen rád. Neki szabad.


Ez meg baromság. Ha nem szeret igazán akkor nem lesz féltékeny, hanem otthagy szimplán. Főleg, ha jó nő az illető. Legutóbbi páromat az úton mellettem 200 m-es szakaszon 4-5 férfi fütyülte meg, akkor nem tudom leplezni, hogy féltékeny vagyok.

2016. szept. 19. 06:53
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ahhoz elég jól nézel ki, hogy beindítsd őket, de ahhoz már nem, hogy felvállaljanak mások előtt. Az is lehet, hogy nem vagy elég gazdag ahhoz, hogy összekössék veled az életüket.
2016. szept. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A futyulesre feltekeny vagy??? szerintem a frltekenyseged taszitja oket. Az akadalyozza az erzrlmek kialakulasat.

N

2016. szept. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ráérek, majd sajnállak. :DDD
2016. szept. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!