Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves 30 és 30 feletti (de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves 30 és 30 feletti (de 35-nél nem öregebb) férfiak, miért nem vagytok érdekeltek egy fiatal felnőtt nőben?

Figyelt kérdés

Mindenképp a 20 feletti női korosztályra gondolok (ami nem nagyobb a 23-nál). Értem én, hogy nagy a korkülönbség, de vannak nők akik kifejezettem agyilag érettek az ilyen fiatal koruk ellenére, úgymond még "frissek", fiatalok, jó velük a megjelenés, simán lehet dicsekedni egy fiatalabb barátnővel a haverok körében, családalapitásnál is fiatal nő az alkalmasabb, meg szexuális téren sincs (állitólag) annyira "lejáratva". Bocsánat ha alpárian fogalmaztam. Ezen felül még vigyáz is magára, jól néz ki, és életre termettsége az hab a tortán.

De miért nem érdekel titeket egy ilyen nő? Csak a korkülönbség? Vagy féltek hogy otthagy kaland miatt? Vagy attól féltek, hogy rájön az "élhetni" vágyás?


Én éppenséggel 21 éves nő vagyok, és én megmondom, csakis azért érdeklődök a korai 30-asok iránt, mert ők már érettek egy komoly kapcsolatra, többet gondolkoznak családalapitáson (az én korosztályom még nagyon suhanc).

Nem vagyok naplopó, dolgozom mellette egyetemezem, sosem volt büdös a munka, persze emellett kicsit háttérba szorul a magánélet...

Lényeg az, hogy sosem feleltem meg az érettségemmel ezen korosztálynak, érvelve azzal hogy még túl fiatal vagyok.

Szerintem igy ez egy ördögi kör...

(megjegyzem - de nem önmagam dicséretéért- hogy ápolt, jó megjelenésem van, és a belső tulajdonságaim is nagyon rendben vannak). De igy se jó...



2016. júl. 12. 19:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
20 éves az még gyerek - fogalma sincs arról, mi az a munka, vagy hogy megkűzdjön bizonyos dolgokért, amit nem a szülei raknak a popsija alá. Teljesen mindegy, mennyire gondolod magad úgynevezett "érettebbnek" a társaidnál, a lényegen nem változtat. magamból kiindulva miért is kössem össze magamat egy gyerekkel, aki azt sem tudja megfogalmazni, hogy mit akar, de még az életben se találta meg még a helyét? Nem akarok felnőtt gyereket nevelni - jobb olyannal, akiben már konkrét célok vannak megfogalmazva, és neadj isten még munkája is van, hogy ne lépjen le az eddig kemény évekből megkeresett fele vagyonommal.
2016. júl. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%

Noha még 30 sem vagyok, alkotnék véleményt:

Szerintem az nem valami nagy bölcsességre utal nemtől függetlenül, hogy valakit kor alapján sktalyuáznak be:

20-as: akkor még biztos gyerekes, éretlen

30-as: oh, már komoly kapcsolatot akar, gyereket, tapasztalt stb.

Dogmák. Épp ahogy neked sem esik jól az, hogy a korod miatt elutasítanak, az sem helyes, hogy te egy ilyen kényszerképzettel lépsz fel, hogy a 30-asokra már lehet számítani. Nem feltétlen, pont hogy, sokuknál van kapuzárási pánik. Nézd csak meg, sokkal több a 30-as, 40-es férfiaknál az az arány, akiknek már van gyerekük, feleségük és mellette egy kordbeli barátnőt tartanak, mint a fiatalabb férfiaknál ez, mert ők még tiszta lappal akarnak egy teljesértékű kapcsolatot felépíteni. Persze a gyökerekről most nem beszéltem ebben a korosztályban, de nagy általánosságban látható a különbség azért a két korosztály között.

Pl, ha csak engem veszünk, nem nézek ki annyinak, amennyi vagyok, de gondolkodásra már megkaptam, hogy milyen érett vagyok, sokkal érettebb, mint sok 30-as fazon.

2016. júl. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%

33 vagyok.

Egy dolog miatt nem érdeklődöm a te korosztályod iránt. Ez pedig az a dolog, hogy hosszú távra szeretnék tervezni.

Tapasztalatom szerint egy lány huszon-egynéhány évesen még nem érett egy tartós kapcsolatra. Hiába mondja, hogy hosszú távra tervez, hogy családot, stb-t szeretne. Talán egy darabig így is gondolja.

Aztán idővel előjön belőle az érzés, hogy még nem élte ki magát. Szeretne szórakozni, bulizni, és mással is kipróbálni a dolgokat.

Ezt nem csak a saját magam életében tapasztaltam meg, hanem a tágabb környezetemben. Ezen kívül elég itt elolvasni a kérdéseket.

Szóval lehet, hogy most így gondolod, de később lehetséges, hogy változni fog. Gondolj bele.

Te most 21 vagy. Összejössz egy 34 éves pasival. 5 év múlva rájössz, hogy ki kéne próbálni ezt-azt. Te akkor 26 leszel. Ő már 39. 39 évesen nem olyan könnyű, már párt találni. Ő elveszteget 5 évet ezzel.

Szóval sokan az ettől való félelmükben.

Ezen kívül hiába mondják, hogy a lányok korábban érnek mint a fiúk. Sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy a lányok érzelmileg rendkívül éretlenek a hasonló korú fiúkhoz képest.

2016. júl. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%

3-as

Érdekes, amit mondasz. Én 34 vagyok és azért nem kezdenék vele, mert én meg laza kapcsolatokat keresek és azt a 30 feletti, általában elvált nőkben találom meg.

Az ilyen kis csitrik még azt hiszik, hogy nagy kiváltság egy férfinak, ha bejuthat a bugyijába, meg "ki kell érdemelni", hogy szopjanak.

Ehhez én már fáradt vagyok. Jobb szeretem a játszmák nélküli laza kapcsolatokat és a tiszta beszédet.

2016. júl. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Júniusban töltöttem be a 21-et, elég friss 21 vagyok.

Ettől függően igen, előttem leirtátok hogy szerintetek egy uszonakárhány kis fiatal nő még nagyon éretlen meg nem is tudja mit akar. Ezekért a lányokért/nőkért szégyellem a saját fajtámat valójában, és inkább azt kivánom bárcsak férfinak születtem volna (sokkal könnyebb dolgom lenne).

Lényeg az, igy a 21-et betöltve elgondolkoztam: nincs komoly kapcsolatom már két éve (voltak próbálkozások, de kudarcba fulladtak-és sajnos nem miattam). Tehát tök egyedül vagyok, ki tudja mikor találok vagy talál rám a szerelem, de ennek még számoljunk egy fél évet. Feltételezem hogy fél éven belül találok valakit aki az igényeimnek és én is az övéinek megfelelek, utána jön a megismerési időszak (fél év-év), utána kezdődik komolyodni a dolog (legyen 2 év), ezután megkéri a kezem, összeköltözünk (vagy ez a kettő forditva), de ez mindenképp több évbe kerül. Akárhogy is számolom, mire odajutok hogy férjezett legyek (ezzel a fél évvel minimálisan számolva) az azt mondja hogy 25 lennék.

Persze, még ekkor sem vagyok lekésve semmiről, de ha egy módom van rá, nem szivesen lennék 30 évesen anyuka, inkább még a huszas éveimben szeretnék családot, de egy komoly emberrel, akinek ugyanúgy fontos a család.

És ez a számolgatás igenis elszomorit !


A kiéléssel kapcsolatban pedig: pároddal is ugyanúgy ki tudod élni a dolgokat (attól függően mik érdekelnek).

2016. júl. 12. 20:11
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
Atyaisten kérdező, vannak itt gondok fejben rendesen. Egy, hogy miért érzi magát valaki kevesebbnek, ha nincs senkije 2 éve? Mi történik ekkor? Összeomlik a világ, égszakadás, földindulás? Uramistem, nekem sincs barátnőm legalább ennyi ideje és nem érzem gáznak. Nem azért nincs, mert ronda lennék vagy elviselhetetlen, egyszerűen nem jött ki a lépés, de az nem jelenti azt, hogy soha nem is fog. Másrészről nagyon óramű pontossággal próbálod lekövetni ezt a témát, kiszámolsz mindent előre, azzal nem számolva, hogy jön valaki és borul az egész terved, mert lehet, hogy 23 évesen már megkéri a kezed, de az is lehet, hogy csodás a kapcsolat, viszont 27-28 évesen vesz el és utána szülsz? NINCS SEMMI KŐBE VÉSVE. Ezt kéne megtanulni, megjegyezni. Kicsit lazulj el, mert ez hosszútávon felőröl majd téged, ha ennyire szemellenzősen, radikálisan gondolkodsz.
2016. júl. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták a veled egykorú nők hogy sok a korkülönbség, sőt olyan is volt, aki azt mondta, hogy a korkülönbség miatt még haverok se lehetünk.


31F

2016. júl. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
61%

Hát nálad tényleg van baj rendesen.

Inkább bele se kezdek...


Szép életet!

2016. júl. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Én is tervezgetek (egyenlőre fejben), sajnálom hamár ez is gond egyesek számára.

Szerintem pedig épp ettől, hogy tervez, fogja tudni valaki mit is akar az élettől.

Illetve nem percrepontosságról irtam, években beszéltem, és sajnos én is tudom hogy ezek korántsem fogják a valóságot tükrözni.

2016. júl. 12. 20:29
 10/19 anonim ***** válasza:
7%
Azt úgy írják, hogy "egyelőre", nem pedig "egyenlőre", te érett lány...
2016. júl. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!