Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi (rövid) idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi (rövid) idő után költöztetek össze a pártotokkal?

Figyelt kérdés

Melyikőtöknek hányadik kapcsolata volt ez ?

Hány évesek voltatok akkor ?



2016. szept. 19. 15:00
 1/10 A kérdező kommentje:
Akarom mondani pártotokkal. Elismerem hibázott a hibajavítóm. Kérlek legyetek komolyak és értsétek jól.
2016. szept. 19. 15:02
 2/10 A kérdező kommentje:
Párotokkal akarom mondani.
2016. szept. 19. 15:02
 3/10 anonim ***** válasza:
Kb 1-2 honap utan, elotte is sokat aludt nalam csak a cuccai nem voltak nalam. Neki (ferfi) kb 2-3 komoly kapcsolata volt elottem, meg nehany komolytalan, nekem ketto komoly elotte.
2016. szept. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az 1. randitól heti 7 napot aludtunk együtt, de 1 évet kellett várni kb, hogy összeköltözzünk.

Ő 21 éves volt, én 22 körül. Neki én voltam az 1. komoly, nekem előtte is volt néhány, de senkivel nem éltem együtt.

Bő félévet bírtuk.

2016. szept. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem kb. Harmadik komoly kapcsolatom volt. 24 éves voltam, a lány 20, amikor összeköltöztünk másfél év után. Azóta is együtt vagyunk immár lassan 12 éve. 36F
2016. szept. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

2 hét után, de ismertük egymást fél éve.

Neki addig 2 komoly és számtalan egyéb kapcsolata, nekem pedig 1 komoly kapcsolatom volt.

Ő 29, én 20 éves voltam.

2016. szept. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

7 év és egy lány kérés után.

Komoly kapcsolatom nem volt előtte, neki se.

Össze költözéskor én 22, ő 25.


A 7 év alatt minden nap találkoztunk, mentünk sátorozni, gyerekeket táboroztatni együtt. De ilyen több napos "nálad alszok" nem volt.


Azóta sincs gond. :D

2016. szept. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

mindkettonknek sok futo kapcsolata volt en eppen ferjnel voltam amikor elso latasra egymasba szerettunk a 2. ferjemmel.

6 heti ismeretseg utan koltoztunk ossze, es az iden voltunk 39 eves hazasok;-)))

2016. szept. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Gratulálok :), a hosszú házassághoz.


Az elsőtől csak úgy ripsz-ropsz leléptél? :)))

2016. szept. 21. 17:52
 10/10 anonim ***** válasza:

koszonom.

Igen, mert egy szemetlada volt az elso perctol kezdve, csak en egy kis buta naiv 18 eves voltam aki azt gondolta amit a legtobb ilyen lany hogy majd megvaltozik.

meg is valtozott. meg rosszabb lett.

2016. szept. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!