Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy olyan férfi aki csúnyasága...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan férfi aki csúnyasága vagy benső tulajdonságai miatt csak egy rövid kapcsolata volt szerencsésebb egy olyan helyes jóképű pasinál akinek sok kapcsolata volt viszont állandóan megcsalták átverték bántották a nők?

Figyelt kérdés
2016. júl. 16. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de tegyél vesszőt a kérdésedbe!


3x olvastam el, mire összeraktam, hogy mit akarsz kinyögni!

2016. júl. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy olyan férfi, aki csúnyasága vagy benső tulajdonságai miatt csak egy rövid kapcsolata volt, szerencsésebb egy olyan helyes jóképű pasinál, akinek sok kapcsolata volt, viszont állandóan megcsalták, átverték, bántották a nők?
2016. júl. 16. 14:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, ennyi erővel a balesetben gyerekkorban elhalálozott egyénre is ráfoghatnánk milyen szerencsés hogy egyetlen negatív élményben sem volt része párkapcsolat terén....
2016. júl. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A helyesnek van esélye találni normális lányt, a másiknak esélye sincs, úgyhogy a helyes a szerencsésebb.
2016. júl. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!