Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak nekem van elegem hogy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem van elegem hogy ez a virtuális világ és a sok mű dolog mindent tönkretesz?

Figyelt kérdés

Az utóbbi idők (kb. egy év) negatív tapasztalatai szólnak belőlem. Az elmúlt szűk egy évben próbáltam ismerkedni pasikkal. De nem váltották be a reményeimet. Magamról: nem vagyok gáz külsőre szerintem (sokan dicsérnek, hogy csinos vagy szép vagyok), normális munkám van, mellette tanulok egyetemen,nincsenek problémáim a személyiségemmel, toleráns, elfogadó ember vagyok. Mégis egy év alatt nem találtam magamhoz való férfit, ami miatt nagyon el vagyok keseredve.Egy példa: netes ismerkedés- kialakul egy kapcsolat, de a harmincas éveiben járó férfi nap mint nap előszeretettel lájkolja a tizenéves, huszonéves lányok pózolgatós képeit Instán.... Miért van erre szükség? Felteszem a kérdést magamnak, hogy ő akkor mennyire vesz engem komolyan, ha már nem az ismerkedős fázisban vagyunk? Mennyire kötődik hozzám érzelmileg? Valószínűleg semennyire, mert egy elképzelt ideált kerget, csak jó egy biztos pont egy ideig,de közben keresi azt a szétszoláriumozott, hosszú póthajas,műszempillás, agyon edzett és agyon diétázott mű csajokat, akik a külsőség szintjén megragadnak és ennyivel elégedettek.


Hozzáteszem, nem ez az első eset. Mellesleg gyakran megkapom sok pasitól, milyen kevés képem van facen és hogy napközben miért nem vagyok fent... Mert a munkámat végzem teljes odaadással és nincs időm ilyenekre.


Tisztelet annak a kevés férfinak, aki nem azonosul az agyonoptikaituningolt csajokkal...akik értékelik az okos, elhivatott nőket, az érzelmi intelligenciát, a valódi értékeket. Viszont teljesen feladtam ezt a párkeresést, mivel csak ilyennel találkozok mindig....belefáradtam....szinte biztos vagyok benne, hogy nincs párom a világban. Átalakulni pedig senki kedvéért nem fogok...egy hamis látszatot fenntartani, úgy gondolom nagy butaság....és nem hiszem, hogy egészséges szünet nélkül póthajat, műszempillát hordani....Egyébként régen csakis kíváncsiságból kipróbáltam ezeket a dolgokat, és el kell mondjam, nem éreztem magam tőle jobb nőnek.....:)


Kinek van még hasonló tapasztalata?

Bocsi, ha egy kicsit szétszórt a gondolatmenetem, csak ideges vagyok

26/Nő



2016. szept. 19. 19:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ezt te reagálod túl.

Kit érdekel, ha lájkolgat? Lájkolgasson. Nem kell ennek túl nagy jelentőséget tulajdonítani.

2016. szept. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
46%
Helyes! Jó ezt nőtől olvasni, ezek szerint még nem reménytelen minden. Én sem ebbe a világba való vagyok, úgy érzem.
2016. szept. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
71%

Nem szabad feladni! A nagy számok törvénye alapján nem csoda ha nehezen botlasz normális pasiba a neten. És persze semmi sem garantálja azt, hogy ha találsz is egyet aki intellektuálisan és külsőre is megfelel, egymásba tudtok szeretni. Kitartás 😊

42/f

2016. szept. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Talán nem kellene komolyan vennem a lájkolást, meg hasonlókat...de én ezt egy jelnek veszem, hogy ,,nem vagy elég jó, csak úgy vagy"
2016. szept. 19. 20:02
 5/21 anonim ***** válasza:

#3 vagyok újra.

Ilyet ne mondj hogy biztos hogy nincs párod a világban. Biztos hogy van! Nem sok, csak egy. De ő a Te párod, rád vár valahol... Őt találd meg!

Sok sikert 😉

2016. szept. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Dehogy jel :)

Nem gondolja ezt ilyen komolyan egy férfi sem, ne aggódj :)

2016. szept. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 omba ***** válasza:
100%

Ideges az ne legyél...

Nem a virtuális világ teszi. Az a 30 éve született nyomi a net nélkül is tinik után sóhajtozna.


Ln azt tapasztaltam, hogy aki "keres" az nem talál. Az túl görcsös, stresszes, vagy őszintétlen, álszent - vagy az ilyenekbe fárad bele.


Hagyd csak a dolgokat... tele van a világ értelmes emberekkel. Jó, tán 1:100 arányban, de neked is van egy, nyugi!

2016. szept. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanezt érzem, hogy a mai, rossz irányba tartó világ miatt nem vagyok hajlandó megváltozni és föladni a normális elveimet, így viszont valószínűleg soha nem találok magamnak normális párt! :( 22/N
2016. szept. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

"Tisztelet annak a kevés férfinak, aki nem azonosul az agyonoptikaituningolt csajokkal...akik értékelik az okos, elhivatott nőket, az érzelmi intelligenciát, a valódi értékeket" - ugye, hogy van!


Ne adjatok fel semmi értéket, nyilván, hogy több a felületes ember, férfi, nő egyaránt - de így volt ez mindig is. Tudom, mert öreg vagyok.

Csak akkor nem így jelent meg, de ugyanez jelent meg.

2016. szept. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%

Túl van már dramatizálva ez a társkeresés téma. 500 évvel ezelőtt, de ne menjünk ilyen messze, 50 évvel ezelőtt nem volt internet meg Insta meg Fácsé meg nem tudom mi, és láss csodát, összejöttek, összeházasodtak mindezek nélkül.


Ma meg megy itt a dáridózás, hogy a fácsén az instán lájkolta a micike képét és jesszusom most akkor már soha napján nem lesz párom. Bakker, akkor rossz helyen keresed a párt, akkor nem az interneten kell keresgélni.


Tudom, ma már más világ van, mint 50, meg 500 évvel ezelőtt. Én szerintem a legegyszerűbb ma párt találni úgy lehet, hogy keresel magadnak egy elfoglaltságot, és eljársz olyan helyre, ahol ezt többen űzik egyszerre. Pl. táncolni. És akkor találkozol olyan emberekkel, akik nem csak futó alkalomként átszaladnak előtted, mint amikor felszállsz a kettes metróra, hanem minden héten ott van. És kész, lehet ismerkedni. Akkor nem a neten kell pasizni, hanem ki kell mozdulni otthonról.

2016. szept. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!