Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan átlagos külsejű és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan átlagos külsejű és nem dúsgazdag pasi, akinek összejön a Pick Up Artist (PUA) dolog, és halomra dugja a nőket, ahogy az "oktatók" ígérik?

Figyelt kérdés

Én voltam ilyen Elit PUA oktatásokon, de megmondom őszintén, senkinél nem láttam, hogy gyakorlatban is működtek volna a technikák amiket tanítanak. Kizárólag azoknak akik alapból full jóképűek és nem is lenne szükségük ilyesmire. (Megjegyzem viszonylag kevés jóképű pasi jött el ilyen oktatásra, de azért akadt 1-2). Akik átlagos vagy csúnya külsejűek voltak, azok nem értek el semmilyen sikert.


Ezek szerint átverés ez is?


2016. szept. 16. 19:58
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
97%

"Halomra dugja a nőket, ahogy az "oktatók" ígérik?"


Nagy életcél...halomra dugni a nőket..

Az ilyennel szóba se állnék.

2016. szept. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
93%
Nyilván nem, hidd el, hogy értelmes lánynál ezek a "praktikák" nem fognak bejönni, sőt ha ismeri az adott lány a szöveget, hogy ez pua.hu-s még jól ki is röhög.
2016. szept. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
91%
Nevetségesek vagytok. A "szakértőitekkel" egyetemben. Mint az állatok komolyan.
2016. szept. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
91%

na egy hülyével több, akit sikerült lehúzni.


Elit pua oktatás? akkor biztos lerántottak vagy 300e-rel téged.

2016. szept. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
16%
Kipróbáltam, ha nem is halomra, de utána sokkal de sokkal sikeresebb lettem csajozás szempontjából és nagyon sokat dugtam igen, és nem vagyok kifejezetten jóképű.
2016. szept. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
97%
Még az a szerencse, hogy nem az összes csajnál működik a dolog.
2016. szept. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
85%

Ismertem olyan - amúgy meglepő módon értelmes nőt - aki röhejesen válogatós (az ostoba módon válogatós) volt abban, hogy kinek ír vissza társkeresőn, és pont a leggagyibb és ősrégibb PUAs cuccra volt képes válaszolni...


Amúgy az ilyen PUA cuccoknak annyi előnye szerintem lehet, hogy ad egy kész "konzervet" az olyan embereknek, akik alapból maguktól már csak azért se kezdeményeznek, mert azt se tudják, hogyan kezdjenek neki - és akkor ennek a konzervmegoldásnak a segítségével oda mer menni a lányokhoz. Hogy ez a konzerv mennyire gagyi, az egy más kérdés (elvétve egyébként láttam már egy-két értelmes gondolatcsírát is a rengeteg PUAs marhaság között), de max azt majd utólag elkezdheti javítgatni. A lényeg, hogy tapasztalatot és önbizalmat szerez abban, hogy odamenjen egy lányhoz, és ne csak hebegjen-habogjon.

Ha ez már magaboztosan megy, akkor már lehet értelmesebb meg egyénibb szövegekkel is próbálkozni, de addig tanulópénznek jók ezek a gagyik is.

2016. szept. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
100%
"ostoba módon válogatós" - ez sokat elárul
2016. szept. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
83%
Akiknél ez bejön, azok meg is érdemlik, hogy halomra dugja őket egy rakás balfék, akiknek csak ennyi a célja.
2016. szept. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
17%
Mondjuk azon mindig röhögök, amikor a nők szapulják a PUAt. Mert az egy dolog, hogy elég primitív játszmázásokra meg jórészt baromságokra építő cucc - viszont a másik oldalról a PUA pontosan ugyanazt tanítja, amit a legtöbb nő csinál ismerkedés címszóval...
2016. szept. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!