Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan férfiakról, akik inkább ha kell évekig egyedül maradnak és nem is szexelnek, minthogy összejönnétek olyannal, akinél nem éreznek szerelmet?

Figyelt kérdés
2016. szept. 19. 20:43
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
* összejönnének.
2016. szept. 19. 20:44
 2/16 anonim ***** válasza:
55%
Magánügy.
2016. szept. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

tanulj meg helyesen fogalmazni, helyesen: aki ránt nem éreztek szerelmet, plusz a központozás hiánya!


kérdésedre a válasz: csak becsülendő, ha valaki mer/tud egyedül lenni, és szerelem nélkül nem ugrik bele egy kapcsolatba.

ezzel semmi baj nincs!

baj akkor van, ha vki. érzelmek nélkül, csak hogy ne maradjon egyedül, kapcsolatba kezd, vagy benne ragad.

2016. szept. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
javítva: aki IRÁNT...
2016. szept. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha szex nincs évekig az már nagy baj,de ha nem érez semmit a másik iránt akkor miért jönne vele össze?Ennyi erővel egy férfival is összebútorozhatna.Mind két féltől becsapás lenne és hosszabb távon még rosszabb lenne.
2016. szept. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%

Talán hogy ez normális? Miért jöjjek össze olyannal, aki iránt nem érzek túl sok mindent?


Mondjuk én nem bírnám évekig szex nélkül, lehet eljárnék igényes prostihoz, vagy csak szexpartnereket keresnék.

2016. szept. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Az a véleményem,hogy ilyen férfi nem.létezik!
2016. szept. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
Pont ilyen férfi vagyok én is, bár a mai világ mocskát nézve nem csodálom, hogy sokan nem hiszik el, hogy ilyen létezhet.
2016. szept. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
67%
Semmit, ezek az ő belső dolgai. Ártani nem árt senkinek. Van, aki csak akkor vágyik valakinek a testére, ha kötődik hozzá. Most ebben az a furcsa neked, hogy az illető egy férfi? Tudom, egy pasinak illik már az oviban a csajokat kergetni, később pedig akkor lesz elég nagy kandúr, ha a krumplit is, csak el ne guruljon. De az emberek nem egyformák.
2016. szept. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%
Volt, hogy bevallotta a csaj, hogy nagyon bejövök neki, de mivel foglalt volt, inkább leráztam és meg se fordult a fejemben, hogy összejöjjek vele. Tudom én vagyok a hülye 30f
2016. szept. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!