Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, nektek fontos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, nektek fontos, hogy akivel ismerkedtek, vagy összejönnétek, népszerű legyen?

Figyelt kérdés

Ha számít a népszerűség, mi alapján tartotok valakit népszerűnek?


Számít, hogy milyen a közösségi oldala, hány ismerőse van? Hányan lájkolták a képeit? Vagy bármi egyéb?


Ha sok ismerőse van, nem tud végigmenni egy utcán úgy, hogy ne botoljon ismerősbe, az számotokra vonzó?


2016. szept. 17. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy percig sem érdekel.
2016. szept. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Mit számítana? Felnőtteknél semmit.
2016. szept. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Kicsit komolyabb hangvételre számítottam volna.


Azért tettem fel a kérdést, mert az ellenkezőjét látom. Nekem úgy tűnt eddig, hogy a népszerűség számít a nőknél, csak nem mondják ki, vagy nem jut el a tudatukig.


Örülnék, ha írnátok még válaszokat

2016. szept. 17. 21:46
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
te sem mondod ki, vagy jut el a tudatodig, hogy a kerdesedet azert irtad ki, hogy megertesre talalj, nem pedig azert, mert kivancsi vagy.
2016. szept. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Költőnő? ***** válasza:
82%
Úristen, nem. Ez elvileg felnőtt kategória. A felnőtt emberek (nem azokról beszélek, akik korábban alapján elvileg azok) pont leszarják és nem likoeokban mérik sem a saját, sem a másik ember értékét.
2016. szept. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%
Nem kell, hogy népszerű legyen, de ne én legyek az egyetlen barátja.
2016. szept. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%
A státusz az, ami számít nekik, nem a népszerüség.
2016. szept. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
Nem igazán fontos, sőt nekem nem jönne be, ha úton útfélen leszólogatnának minket.
2016. szept. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%

Onnantól kezdve, hogy kikerültem a gimiből és nem ugyanazok az emberek szoros társas kötelékében vagyok nap nap után, onnantól kezdve magasról teszek a népszerűségére. Nyilván fontos, hogy legyenek közelebbi barátai, akikkel meg tudjon nyílni, akikkel megtalálja a közös hangot, ne csak én legyek az egyedüli szociális kapcsolata, na de az totál nem érdekel, hogy pl a közösségi oldalain mennyire aktív (itt egyébként inkább előny, ha passzív, nekem Facebookon ha visszatekersz, akkor egy profilképcsere után a szülinapi köszöntéseimet látod, ami áprilisban volt, majd az után letekerve megint egy profilképcsere és megint egy szülinapi köszöntős sorozat, ezen kívül kábé semmi nincs rajta). Az ismerősei száma meg semmit sem jelent, a tartalmas baráti kapcsolatok azok, amik számítanak egy ember életében, de aki dolgozik és mellette családja van, annak nem sok energiája van, így az igazán közeli barátokból 2-5 lehet max (ezt valami cikkben olvastam tanulmányaim során). Akinek ennél több "barátja" van, annak nagy valószínűséggel nem túl mélyek ezek a barátságok, innentől kezdve számomra nem releváns a létezésük. Az meg speciel inkább irritáló, ha egy sima egyszerű randin úton-útfélen meg kell állni és üdvözölni minden, számomra totál idegen embert, mert azok már "haj de rég nem" látták a randipartnerem.


Szóval nem, nem fontos, hogy népszerű legyen, és úgy őszintén a népszerűségnek nem is tudom, pontosan miben kellene kimerülnie ha egy nem-híresség/celeb, komoly, dolgozó emberről beszélünk, aki már túllépett a középiskolai évein.


Remélem ez már elég komoly válasz volt. Ha nem, akkor nem tudom, mi számít neked komoly válasznak.

2016. szept. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem számított mennyire népszerű, mikor összejöttem a párommal. Nagy a haveri köre, sulinkban is sokan ismerik, de ennyi:) 19/L
2016. szept. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!