Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magas lányként lehetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas lányként lehetetlen küldetés a pártalálás?

Figyelt kérdés
Iszonyat magas vagyok (183 cm), és ez kiskorom óta megkeserítette az életem, mióta felnőttem persze a pártalálást is. A magasságom miatt eleve kiesik a fiúk 90%-a, pedig amúgy is annyira nehéz olyan párt találni, akivel minden szempontból összepasszolunk. Külső tekintetében nincs is más elvárásom, mint hogy a fiú legyen legalább olyan magas, mint én. A belsőt tekintve már válogatósabb vagyok, csak emiatt nem vagyok hajlandó abból is engedni. A pártalálás eleve nehéz, de ilyen magassággal leginkább lehetetlen küldetésnek tűnik. Magas lányok, ti nem éreztek néha így?
2016. szept. 19. 22:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Nekem nem jelentene problémát a magasságod. Én 180 vagyok.
2016. szept. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
71%
Magadat fosztod meg a boldogságtól. Miért baj az, ha a férfi alacsonyabb? Én 172 cm vagyok, de fesztelenül végig tudnék menni veled az utcán...
2016. szept. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
52%

"A magasságom miatt eleve kiesik a fiúk 90%-a"

Hát így ne csodálkozz, ha ennyire felszínes vagy, hogy ez alapján gyakorlatilag kukázol mindenkit.


Inkább nézd meg a Lovely complexet.

2016. szept. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Eszter76 ***** válasza:
76%
Ismerek egy nőt, aki 206 cm. Kb. 50 éves lehet most - férjnél van, gyereke is van. :-) Hozzá képest nem is vagy magas!
2016. szept. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Nekem ezzel nem lenne problémám mert 190 centi vagyok, tetszik ha egy lány hasonló magasságban van velem. :) Exem kisebb volt nálam, ő olyan 173 centi körül volt de nem volt gond úgy sem.
2016. szept. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
27%

Nem lehetetlen, csak nehezített verzió..

/Kedves 3.! Ha közöd sincs a témához akkor inkább ne is szólj hozzá! Egy magas lánynak is lehet igénye, hogy a fiú magasabb legyen nála és érezhesse magát törékeny nőnek mellette!/

Nem szabad feladni az a titok! Illetve mióta elengedtem az a rágörcsölést miszerint így soha nem találok senkit egészen megnőtt a színvonalas érdeklődők száma! ;)

(egy 176 centis lány)

2016. szept. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A felhasználó ***** válasza:
51%
Nézz lefele is és mindjárt könnyebb lesz.
2016. szept. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
90%

Lehetséges csak jól kell keresni. 189 vagyok és volt már 160cm barátnőm is meg akkora is mint én és szerintem mindegy mekkora vagy. Bár az tény hogy magas lény melett egy alacsonyabb fiu érdekesen néz ki. De a mai világban minden érdekesen néz ki ha mind2 magasak vagytok ha a lány a pici ha a fiu pici ha mind2 picik vagytok szoval mind1. Amugy ilyen magasség mellé hány kiló vagy? ha megkérdezhetem? Sportolsz?

F/189

2016. szept. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
61%

nem lehetetlen, de tényleg nehéz...


mondjuk én is mindig úgy voltam vele hogy minimum velem egymagas, vagy magasabb legyen a pasi... aztán most meg egy olyan gyerekért vagyok oda aki szerintem 1-2 centivel alacsonyabb nálam. :D


ne hagyd hogy ez befolyásolja a párkeresést. :) ha kihúzza a pasi magát akkor olyan 178-180tól már jó lesz neked is. :D


22L

178 cm

2016. szept. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem lehetetlen, sok magas férfi van.

Magam is 191 cm vagyok, és volt már 182 cm-es barátnőm. Többiek is 175 felettiek voltak mindig. :D

2016. szept. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!