Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egyetem alatt képtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyetem alatt képtelen vagyok párt találni, utána már szinte lehetetlen lesz?

Figyelt kérdés

Az karom 60-70%-a lány, a fiúk meg szinte mind foglaltak, vagy nem érdeklem őket nőként. A más karon tanulókkal nem is nagyon találkozom, maximum szórakozóhelyeken, de ott sem akar ismerkedni velem senki. Más helyet nem tudok, ahol találhatnék valakit (hagyjuk a könyvtáras hülyeséget például, senki sem beszélgetni jár oda), interneten pedig nem szeretnék.

Szóval, állítólag mikor már dolgozom majd, még nehezebb lesz az egész. Akkor le is kéne mondanom lassan az egészről?


2016. jún. 19. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Én már ültem oda beszélgetni könyvtárban egy lányhoz, egész szép barátság szövődött belőle. Úgyhogy kétlem, hogy a "könyvtáras dolog" hülyeség lenne.


Másik, ha kávézóba megyek és látom, hogy valaki egyedül van(lehet fiú is, lány is), akkor megkérdezem, szabad-e a hely az asztalánál. Mégis csak jobb ketten kávézni/sörözni, mint egyedül. így is szereztem már sok ismerőst.


"A fiúk meg szinte mind foglaltak". Na, ne mondd már. Szinte mind. Akkor van szabad mégis. Te is kezdeményezhetsz beszélgetést. Én fiú létemre mindig imádtam, ha a lány kezdett velem beszélgetni. Nem azért, mert besz@ri lettem volna én kezdeményezni(erre is volt bőven példa), hanem mert vonzó számomra ez a fajta határozottság.


Rá kell jönni, hogy mindenki ember. Ember a az aktuális kiszemelt, ember a tanárod, ember a rendőr, a vámos, az épp komor bolti eladó... addig, amíg így kezelsz minden beszélgetést, nem lesz semmi gond. De ha beijedsz és nem mersz természetesnek lenni, akkor bukott az egész.


24f

2016. jún. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szóval ezek szerint, aki meg nem ment egyetemre, az örökké egyedül marad???
2016. jún. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az tény, hogy nehezebb lesz, de függ ez attól is, hogy hol fogsz dolgozni és mit fogsz csinálni. Egy kis maszeknál nyilván nehezebb, mint egy nagy multinál.
2016. jún. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hat en sem talaltam meg a parom az egyetem alatt. Joval utana, neten viszont igen, a ferjemet, 33 evesen. Ma mar gyerek is van.

Szerintem nem hulyeseg a netes ismerkedes ha esszel csinalja az ember.

Pl a szorakozohelyen altalaban egyejszakasokat keresnek, illetve nem tudhatod hogy aki megtetszik az valoban parkereso-e.

A neten aki fenn van (persze itt is van kivetel de konnyebbem kiszurheto)arra azert eleg nagy az esely hogy o is parkereso.

Selejtesek mindenhol vannak, a valo eletben is. Csak ugye itt is a nagy szamok torvenye ervenyesul, nyilvan a neten tobb ember jon szembe,nagyobb az esely ra hogy tobb selejtessel is talalkozol.

Nekem nagyon szep kapcsolataim szulettek a netrol, sokukkal ma is tartjuk a kapcsolatot.

En nem zarnam ki ezt a format de te tudod. Pl a ferjemmel ha nincs a net akkor valoszinu nulla eselyunk lett volna hogy talalkozunk, mert nem igazan mozogtunk egy korben. Pedig rengeteg kozos volt bennunk es megis.

Es az is teny, hogy egyetem utan az ember benne van a munka korforgasaban, a munkakapcsolatokon kivul esetleg a hobbijan keresztul tudna ismerkedni, de ez is elegge leszukiti a valasztasi lehetosegeket.

Munkahelyi kapcsolatok pedig nem keves veszelyt hordoznak magukban ("hazinyul" tema...)

2016. jún. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!