Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a nagyobb hátrány egy 20as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a nagyobb hátrány egy 20as pasinak a társkeresésben, ha alacsony vagy ha kövér?

Figyelt kérdés
A kövéret nem a mackós pasikra értem, hanem akik tényleg kövérek. És vegyük úgy, hogy genetikailag kövér, tehát nem tud lefogyni.
2016. szept. 20. 16:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

utolsó, a kalóriabevitel és a kalóriafogyasztás egyenlege a lényeg.

AKÁRMILYEN genetikád van, lehetetlen dolog hízni, ha a bevitt kalória kevesebb, mint az elhasznált kalória.

természetesen vannak olyan dolgok, amik befolyásolják az anyagcserét, ennélfogva olyan emberek, akiknek könnyebb vagy nehezebb fogyni.

2016. szept. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
#8 a kérdés az volt, hogy mi a nagyobb hátrány: ha valaki alacsony, vagy ha kövér. Nem az az érdekes hogy a válaszod mennyire igaz, hanem hogy mennyire hasznos. Ha azt írom hogy 2x2 = 4, az is ugyanannyira igaz, és releváns, mint a te válaszod. ;)
2016. szept. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Az alacsonyság nagyobb hátrány szerintem, de inkább csak akkor van jelentősége, ha a partner magasabb.


Egyébként inkább fogalmazzunk úgy vannak hízásra hajlamos és kevésbé hajlamos emberek.

Nőknél ugyanez. Én ha bekajálok 2 szelet fehér kenyeret, szinte már látom, ahogy párnává alakul :D Másik ismerősöm jóformán csak egészségtelen cukros lisztes ételeken él, na meg persze istentelen mennyiségű csokoládén 20 éve és 45 kg felett még sosem mérte a mérleg.

Mind a kettőnk makk egészséges, szóval nem áll betegség a háttérben.

2016. szept. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
70%

Majd ha mutattok hájasan éhenhalt embert akkor elhiszem a genetikailag kövér mesét :D Ha nem eszel eleget akkor fogysz. Egyszerűen ez energiamegmaradás törvénye. Ha a szervezet mozog- létezik ,akkor energiát fogyaszt,az meg semmiből nem lesz,valahonnét el kell venni.Ha tápanyagból nem tudja mert az kevés akkor a szervezet elkezdi magát lebontani, ég a zsír és az izom is fogy szóval csökken a súly.


A kövérség rosszabb szerintem,mert egyfajta nemtörődömségre utal, az alacsonyság meg egy állapot.

2016. szept. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Utolsó ezt hagyd.

A legutóbb, amikor olvastam egy kutatást, akkor pont azt vizsgálták, hogy miért van az, amit említettem, hogy egyik emberen minden meglátszik, a másikon semmi.

Na most akkor még nem igazolták, de próbálták a csecsemőkori táplálásra visszavezetni.


A nem evéssel pedig jobb, ha senki sem próbálkozik. Ha fogyókúrázni akar, azt ésszel tegye, mert ha nem eszik, vagy kevés kalóriát visz be, de nem változatos ételekből, akkor többet árt, mint használ.

2016. szept. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
#12-es, a #7-est is elolvastad? Szerintem nagyobb hátránnyal indult a képen látható férfi, mint egy kövér, vagy alacsony, de minden végtaggal rendelkező bárki.
2016. szept. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Fogyni tudsz, nőni nem!

Hahó...

2016. szept. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
66%
#16 igen. Nyilván a végtaghiány az nagyobb hátrány, mint ha valaki alacsony és/vagy kövér. De a kérdésben a végtaghiány nem szerepel. Mint ahogy az istobaság sem. Szerintem az is elég nagy hátrány, ha valaki olyan mérhetetlenül ostoba, hogy még egy egyszerű mondatot sem képes értelmezni. Bár láttam már ilyet is csajjal az oldalán. :)
2016. szept. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ha hülye...
2016. szept. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Egy pocakos 110 kilós 180 centis pasi sokkal vonzóbb a nők szemében, mint egy 170 centis 65 kilós pasi. Kezdjük ott, hogy a nők férfiakkal szemben támasztott követelményei között ott virít nagy piros betűkkel az első és legfontosabb követelmény: "legyen nagy darab, hogy biztonságérzetet nyújtson (mai napig nem értem egyébként mit jelent) és érezzem magamat mellette törékeny nőnek". Így vagy úgy, de szerintük egy kövér pasi is sokkal nagyobb biztonságérzetet tud nyújtani, mint egy alacsony pasi (<173). Az már csak hab a tortán, hogy genetikailag kövér ember NEM létezik (bármennyire is szeretnek ezzel a kifogással takarózni a kövér emberek), míg alacsony pasi nem fog tudni nőni, mert genetikailag meghatározott.
2016. szept. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!