Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lanyok nektek negativan vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok nektek negativan vagy pozitivan jonne le az ha egy fiu akit konkretan nem ismertek de egy varosban eltek pl. instan vagy facen ratok ir hogy szivesen megismerne benneteket?

Figyelt kérdés
Vagy csak az szamit ha egy buliban full reszegen meg fuvesen megy oda valaki ?
2016. szept. 21. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:
nem irok rá senkire :D
2016. szept. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja, csak a fuves pasik jonnek be, lol. Ha latasbol ismerem es szimpi akkor orulok, ha ram ir, idegenekkel tavolsagtartobb vagyok.
2016. szept. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
11%
Negatív az egész amit leírtál. Szólítson meg az utcán és bizonyítsa hogy tud kommunikálni és van annyi bátorsága hogy kezdeményezzen...
2016. szept. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
es hogy talalkozzon olyannal barki akivel nem esik egybe azoknak a helye ahova jar.. suli meg ilyenek
2016. szept. 21. 17:05
 5/9 A kérdező kommentje:
amugy nem tudom miert kell parasztnak lenni amikor csak erdekel ki mit gondol... es nyilvan nem neten akarom elni az eletem de egy olyanhoz hogy menjek oda akivel konkretan nem jarok egy helyre pl tanulni
2016. szept. 21. 17:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki ha fbn rám írnának :) 20/L
2016. szept. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bezzeg rám, sose ír senki. :(
2016. szept. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha nem lenne párom, válaszolnék neki
2016. szept. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha tetszik, örülnék. :) Persze, ez csak pár üzenetváltás után derül ki.
2016. szept. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!