Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, mi volt a legbunkóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi volt a legbunkóbb módja, ahogy eddig visszautasítottak benneteket?

Figyelt kérdés

2016. aug. 24. 12:56
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
98%
Amikor megbeszélt randinkra a haverjával jött kettesben és pár perc dumálás után azt mondta a srác, hogy ők akkor mennek csúszdázni a strandra :D
2016. aug. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
6%

Nem volt még ilyenre példa :D

20L

2016. aug. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
47%
Nem volt bunkó, egyszer próbáltam csak kezdeményezni, miután félreérthető dolgokat csinált- az volt a válasz, hogy csak barátként kedvel. Azóta nem próbálkoztam senkinél és nem is fogok
2016. aug. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
95%

1. Válaszoló, akkor akivel találkoztál egy igazi suttyó kis gennyláda volt. Sajnálom.

Nekem az volt mikor szerelmeslevelet írtam egy fiúnak suliba ő meg előttem összetépte, pedig még a boltba vettem is szép szines boritekot hozza...

2016. aug. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
92%

2-es akkor minek írsz ide??

Bunkózás, lesajnáló tekintetek főleg, meg utalások arra hogy nincs nagy mellem meg hátsóm. Volt egy pár...:(

2016. aug. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
44%

Nem is annyira visszautasításnak nevezném, de ez volt a legbunkóbb:

találkoztunk kétszer, akkor adta a szépet, hogy mennyire bejövök, meg komoly kapcsolatot akar, stb. Aztán a következő randit lemondta, mert "segítenie kell az anyjának". Írtam neki, hogy nem kell a süket duma, ha nem akar többet találkozni, akkor azzal kezdje, de jött a magyarázkodás, hogy deee, ő akar, csak hát ugye anyuka...


Ok, letojtam. Töröltem a számát, és részemről itt túl is tárgyaltuk. Jól láttam, mert azután egy jó darabig nem keresett.


Aztán egyszer csak rámírt facebook-on (a számom megváltozott), hónapokkal később. Hogy ő sajnálja, hogy anno veszni hagyott, meg milyen jó lenne újra látni, találkozni, folytathatnánk, stb.

Egy darabig csak néztem ki a fejemből, aztán megkérdeztem, hogy ha már a fb-on ír, esetleg vehetné a fáradságot, hogy megnézi, hogy én már hetek óta kapcsolatban vagyok, közös képek vannak fent, stb. Másrészt senkinek nem vagyok a vésztartaléka, ha akkor nem kellettem, most ne jöjjön csak azért, mert egy ideje nem talált senkit, és gondolta nálam még van esélye.

Még ő volt besértődve, hogy én hogy gondolhatok róla ilyet.

Nem ragoztam tovább, letiltottam.

2016. aug. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
63%

6-os gondolom pátta, hogy foglalt vagy csak hát tudod ha már tiltott gyümölcs vagy érdekesebb vagy ha látta másnak is kellesz....

Én is jártam már így mikor meglátott mással facebookon boldok közös kepeken a baratommal egyből vagy 3 fiú rámírt a multamból :D

2016. aug. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
65%
Látta
2016. aug. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
95%

Mikor még 14 voltam, nagy nehezen odaálltam az osztálytársam elé, hogy elmondjam, mi a szitu, mire ő annyit nyögött be, hogy "aha", majd órákig nem szólt senkihez.:D Mondjuk ezt nem szándékos bunkóságnak mondanám, egyszerűen csak nem tudta kezelni a dolgot.:D

(#1 és #4 sztoriját szerintem nem lehet überelni.)

2016. aug. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
47%

#3

Később megfogod bánni.

2016. aug. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!