Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes együtt maradnom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes együtt maradnom egy ilyen fiúval? Vagy én reagálom túl az egészet?

Figyelt kérdés
Nekem úgy tűnik, mint ha én alkalmazkodnék csak hozzá, de ő hozzám nem. Általa előre kigondolt napokon kellene találkoznunk és akkor is csak este. Ha én mondom hogy találkozzunk azon a napon is, akkor nem hajlandó velem találkozni. Úgy tűnik napközben az eszébe sem vagyok, mert este is akkor keres Facebookon, amikor már lefekszem, amit mondtam is neki. Amikor szépen megjegyeztem neki ezeket a dolgokat, fel volt háborodva, azt mondta mások is csinálnak így, meg káromkodó, csúnya szavakat is használt közben. Meg egyszer is amikor találkoztunk azt mondta venni akart nekem ajándékot, csak elfelejtette.
2016. szept. 22. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez hülye. Hagyd békén, csak fölborítod a kis életét.
2016. szept. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe. Nem vesz komolyan téged.
2016. szept. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem írtál már ki erről nem egy kérdést. Nem fogsz más választ kapni, mint hogy a srácot nem érdekled, csak unaloműző vagy neki, mikor épp olyanja van. A "venni akartam neked ajándékot, csak elfelejtettem" típusú maszlag pedig annyira gáz, hogy azt elmondani nem lehet. Vett azóta? Gondolom, nem.
2016. szept. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan már.. Ha itt egybehangzó véleménnyel azt mondanánk, hogy igen, érdemes együtt maradnod vele és csak te reagálod túl, az számítana valamit? Ha közben meg téged szemmel láthatóan zavar a pasi hozzáállása..
2016. szept. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak mert tesóm szerint én reagálom túl, és nem vagyok kedves a fiúhoz. De hát ilyen a hozzáállása az elejétől fogva, még is milyennek kellene lennem? Ha meg összeveszek vele akkor meg ír Facebookon, akár még nappal is. Szerinte nem kellene ezekkel a dolgokkal foglalkoznom.
2016. szept. 22. 16:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Dobd ki, tiltsd le fb-on, bannold a viberen, és dobd ki!

De könyörgöm, ne írj ki több kérdést, ha ennyire nem érdekelnek a válaszok!

2016. szept. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is dobnod kellene.

29F

2016. szept. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!