Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti képesek lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti képesek lennétek hosszútávon együtt lenni egy olyan férfival, aki úgy tervezi leélni az életét mint valami XIX. Századi arisztokrata?

Figyelt kérdés
Tehetős család sarja vagyok. Akkora vagyon hullott az ölembe, hogy ha életem végéig nem csinálnék semmit, akkor is lazán megélnék. Itt Budapesten van egy rakás ingatlan a családunk birtokában, de vidéken is vannak házaink. Én úgy tervezem, hogy az egyik vidéki házban fogok letelepedni, felfogadok személyzetet akik főznek,mosnak, takarítanak és ott távol a nagyváros zajától, elegánsan tengetem mindennapjaimat. Nem kéne internet meg tv meg okostelefon, a szabadidőmben inkább festegetnék meg kertészkednék, sétálnék a természet lágy ölén. Ha nem találok olyan nőt, aki el bír viselni, akkor természetesen agglegényként is elleszek.
2016. aug. 19. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kamu szag 100%...

Gondolom a kedves kérdező most várja a sok privát üzenetet:D

2016. aug. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha stílusod is van mindehhez... hmm...
2016. aug. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én pedig boldogan hímezgetnék a meggyfa tövében benned gyönyörködve, miközben a rózsabokrot metszed vissza.


Majd a téli estéken a kandalló mellett felolvasnék neked valamit Edgar Allan Poe-tól.


Na persze...

De legalább jót nevettem a kérdéseden. :D

2016. aug. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jelen lelki allapotomban ez tokeletesen megfelelne nekem ...
2016. aug. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A szuleim eppen igy elnek,kiveve a szemelyzetet,csak ok nem arisztokratak hanem nyugdijasok.
2016. aug. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én valószínűnek tartom, hogy ez egy kamu kérdés, és arra irányul, hogy vajon hány pénzéhes csajszi csap le rá azonnal, akik nem akarnak dolgozni, csak ingyen élni.


Ha pedig igaz, akkor nincs ezzel semmi gond, úgy éled az életedet, ahogyan akarod. A sztárok nagy része se dolgozik, csak abból élnek, hogy celebek.

2016. aug. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32%

És az a poén hogy tuti van olyan iq betyár csaj aki erre ráröppen!

Kedves kérdező kérünk egy részeredményt privátban hány nő akarja veled leélni az életét ?! 😂😂

2016. aug. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nem szeretnék sokat olyan emberrel lenni, aki emelkedetten beszél, hiába fontos nekem is a választékosság.


a jó közös tevékenységek, amiket felsoroltál, jók.


a felsőbbrendűséget viszont messziről kerülöm.


ráadásul akinek sose kellett küzdenie, az nyilván egész más mint én, lehet, hogy nem értenénk meg igazán egymást.

2016. aug. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!