Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túlzás lenne miden alkalommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzás lenne miden alkalommal megdicsérni a párotok öltözetét ahányszor valami alkalomhoz illő szépet vesz fel? Túlzás lenne e miden reggel megdicsérni szépségét?

Figyelt kérdés
2016. szept. 23. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Igen. Főleg, ha az "a" -t kihagyod "szépsége" elől, és még ilyen költői is vagy. Rosszul lennék, ha ezt kéne minden nap hallgatnom.
2016. szept. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Attól függ. Ha nő, akkor normális h kinyalod a seggét minden áldottnap mert különben ott hagy, mert bemeséli hogy akkor biztos nincs szeretve.

Ha férfi akkor jó, példás magatartás nőtől, akit szeretni lehet.

2016. szept. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2es: te sem voltál képes megtartani még egy nőt sem, gondolom innen ered a keserűséged.
2016. szept. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha kiöltözöm csinosan, magassarkú szép ruha egyéb, akkor jól esik, hogyha megdicsér, és az is, ha egyszer-kétszer megjegyzi, hogy szép vagyok az is rendben van és jól esik nagyon, de ha minden nap ezt hallanám, bár az elején talán tetszene, de egy idő után elveszti az értékét és már nem tudnék neki úgy örülni, mert megszoknám.
2016. szept. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az exem sose volt képes megdicsérni, ha kiöltöztem, vagy "csak úgy"... Marha jót tesz az önbizalomnak, mondhatom. Nem is volt hosszú és boldog kapcsolat...

A mostani párom meg szokott dicsérni, ha csinos ruhát veszek fel, de néha anélkül is, akármiben vagyok. Nagyon-nagyon jól esik. :)

Azért ne 5 percenként mondd, mert akkor nem lesz már különleges, de amúgy nem túlzás, nagyon jól esik :)

2016. szept. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem miért kell minden nap, ha már egyszer "komoly kapcsolatról" van szó. Nem tudja hogy szereti, és csak emiatt legyen vége mert nem mondja mindennap? ez olyan dedo.. Időnként persze lehet mondani meg dicsérni.. de miért mindennap? Most ha veszek egy kocsit, én se viszem mindennap fényezőbe, keresve az apró kis milliméteres hibákat
2016. szept. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, nálam nem elvárás, de nagyon sokszor bókol a párom, reggelente is, ha valahová megyünk és úgy készülök össze akkor is. :) Nem érzem túlzásnak.
2016. szept. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!