Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legjobb ''barátnőm'' összejö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb ''barátnőm'' összejött a volt pasimmal, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A volt pasimmal is beszélgettem még miután szakítottunk meg a legjobb barátnőmmel is... oké igy pénteken öszejöttek és nekem igy hétfőn elmondta a volt pasim de az a leggázabb hogy a pasi mondta el nem a csaj utána igy szakitottak elvileg miattam. ezt beadták nekem hogy szakítottak meg minden szar oké el is hittem. találkoztam az exemmel hogy megbeszéljük az egészet. és lekapott. ezután letiltott facebookról. ezután kiderült hogy nem is szakítottak hanem azóta is együtt vannak. mit tegyek? :OOOO letiltott mind a kettő. mit csináljak? egy suliba járunk a fiu évfolyamtársam a csaj meg felettünk jár eggyel. neki akartam menni a csajnak de visszafogtak.. MIT TEGYEK?

2014. nov. 23. 11:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Nőj fel.
2014. nov. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Mond meg neki mire izgul a pasi.
2014. nov. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
édeshármas?
2014. nov. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
normális válaszokat esetleg?
2014. nov. 23. 12:15
 5/11 Scav ***** válasza:
25%
Miért kéne bármit is tenni? Ha valakivel jártál, akkor más már nem járhat vele? Összejöttek, legyenek boldogok. Neked ebbe nem lehet beleszólásod.
2014. nov. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Lilkooo válasza:
55%
Mond meg a csajnak hogy egy rib@bnc hogy összejött a pasiddal ilyet nem csinálunk és mond meg azt is hogy lekapott téged szóval nagyon szerelmesek lehetnek egymásba gondolom és mindkettővel fejezd be a baráti kapcsolatot ez nem legjobb barátnő ez egy ribi!! most ez alatt nem azt értem h ne barátkozz velük csak inkb. tekintsd őket havernak és nekezdj el hisztizni mutasd h erős vagy!
2014. nov. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
elmondtam neki hogy megcsokolt és megkérdeztem szemtől szembe hogy együtt vannak e és a képembe vágta hogy nincsennek! ezután derült ki hogy nem is szakitottak
2014. nov. 23. 14:11
 8/11 anonim ***** válasza:
És akkor mi van?
2014. nov. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A VOLT szócskán a hangsúly. Neked a sráchoz már semmi közöd, mit pattogsz?
2014. nov. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Hát ha lekapott...az már egy kicsit bonyolult..mert csak úgy nm smárolják le egymást az emberek..de ha ezután is együtt maradnak törődj bele de az viszont durva h legjobb "barátnőd" ilyenkor megkéne neki vigasztalni esetleg szidni a pasit..nm rámászni..nah de mind1 én a helyembe elkerülném őket és nm avatkoznék a dolgukba..egyszer úgyis ők is szakítanak. De az erőszak tényleg nem megoldás. 15/L
2014. nov. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!