Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet különbséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet különbséget tenni aközött ha egy lány benne lenne az ismerkedésben de csak kéreti magát és aközött ha semmi esélyem? 20/F

Figyelt kérdés
2016. szept. 24. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

ha kérdez,visszakérdez.

a kérdés egyértelműen jelzi az érdeklődést.


ha elindul egy beszélgetés és nem kérdez vissza akkor is van két lehetőség.

1.olyan kuka,hogy azt csinálsz vele amit akarsz.

2.nincs érdeklődés feléd.

2016. szept. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem észre lehet venni a viselkedéséből, ha csak kéreti magat akkor engedi hogy közeledj felé, ha viszont nem akkor elutasítóbb és közömbös.
2016. szept. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

miért akarsz különbséget tenni?

Annyi nő van, ha az egyik azt mutatja, hogy nem akar tőled semmit, akkor menj tovább a következőre. Ha csak tette az agyát, akkor így járt - te meg jól jártál, hogy egy ilyen ostoba kislányt távolról elkerültél.

2016. szept. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Kereti magat akkor nem egyertelmu jeleket kuld pl neha finoman elutasit aztan meg keres,hiv.Bitonytalansagba tart...Utobbinal egyertelmuen lekoptat .Persze megesik,h egy no batortalan es probal finoman eloszor,de ha nem veszed a lapot mar erelyesebben teszi azt,v mibden kapcsolatot megszakit veled es a fcerol is letorol ami nagyon fontos :)
2016. szept. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%

Ilyeneken ne gondolkodj. Nem a te dolog különbséget tenni. Aki az ismerkedésben is kéreti magát, azzal már alapvetően valami mentális problémák vannak, rohanj tőle olyan messze amennyire csak tudsz.

Az ismerkedés nem szégyen meg nem is olyan kegy, amit egy másik ember fele gyakorlunk.

2016. okt. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért az ismerkedéssel kell vigyázni! Nekem volt olyan munkatársam, akit alig tudtam levakarni magamról, mert én is kedves voltam vele, beszélgettünk, nem szexről, de jófej voltam vele, válaszoltam, kérdeztem. Ő meg annak vette, hogy bejön nekem...

Ha meg kissé tartózkodó vagyok, akkor meg mi van veled?

2016. okt. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!