Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak miért köszöntök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak miért köszöntök rá egy ismeretlen lányra/nőre?

Figyelt kérdés
Két héten belül ma harmadszorra köszönt rám egy újabb ismeretlen srác. A ruhám egyáltalán nem volt kihívó egyszer sem,külsőleg sem vagyok valami "hűha". Az egyik férfi,megfogta a vállamat és "mosolygott",majd megkérdeztem tőle,hogy ismerem-e amire a válasz: *mondta a nevét* majd megkérdezte az enyémet,nem volt ismerős a neve,se külseje ezért mentem tovább. A kérdésem tehát az minek köszöntök rá egy ismeretlenre?

2013. júl. 31. 14:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Velem is megtörténik ez sűrűn, tetszettél nekik. Ne kombináld túl a dolgokat, a férfiak könnyebben teremtenek kapcsolatot, mint a nők és sokkal lazábbak.
2013. júl. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

így akarnak felszedni

bár ki tudja, lehet hogy más az oka

2013. júl. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
35%

Mi férfiak, ilyenek vagyunk(igaz nem mindenki) :)

Például, amikor megyünk valahova autóval, akkor én is kiköszönök egy csinos lánynak és mondom "helló szia, jössz velünk strandra?" Vagy ha gyalog vagyunk akkor megcsinálom én is azt, amit te leírtál. Én részemről semmi aljasság nincs ebben :)

2013. júl. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
Azért, hogy nektek legyen min problémáznotok. Ha meg nem akar odamenni a pasi akkor az a baj...
2013. júl. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
mert ez a tiktos módja annak, hogy jelezzük, ha valakit lekakilt egy galamb
2013. júl. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
a szemöldökét, konkrétan
2013. júl. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hogy elgondolkozzon h ismer e, és legközelebb is köszönök és lehet h megkérdezi ki vagyok és elbeszélgetünk és ki tudja hová jut a dolog.

Volt ilyen nem is egy.

2013. júl. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%
B)zd örülj hogy oda jönnek hozzád ha meg nem akkor meg az a baj de ezt már írták. Amúgy is hogy lehetsz ennyire f=sz hogy nem vágod le? lol ha meg nem fgnak oda jönni akkor meg majd a következő kérdés ez lesz: hozzám miért nem jönnek oda a fiúk?
2013. júl. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ez lehet én voltam vagy valamelyik haverom. :D
2013. aug. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#9 Mi volt az okod,hogy ráköszönj egy ismeretlenre?
2013. aug. 1. 12:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!