Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány munkahelyen tetszik, hogy kéne bepróbálkoznom?

Figyelt kérdés
Azthiszem én is tetszem neki, eddig párszor néztük egymást, meg adott néha olyan jelet, közvetlen, hogy segitsek neki megkeresni valamit.. Mintha próbálkozna. De nem tudom hogy kéne nekem próbálkoznom, ráterelni a dolgot hogy nekem tetszik? Ha igy meg mondanám lehet kiröhögne, vagy kerülne.. Egyáltalán hogy tudnám azt meg, hogy van e barátja?
2016. szept. 25. 23:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Tereld olyan témába a beszélgetést, ahol előjön az, hogy van valakije (pl. merre szokott kirándulni, pihenés képen mit is tesz, hova szokott eljárni szórakozni, mi a véleménye a társkereső oldalakról, appoktól, stb.)
2016. szept. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam puhatolózni hogy mit csinálsz hétvégén? Van már programod? Én megyek a blablablára...

Ha mondja hogy a barátjával ide vagy oda akkor egyértelmű.

Ilyenkor azért vágják hogy miért kérdezed és úgy válaszolnak hogy egyértelmű legyen.

2016. szept. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én próbáltam terelni a témát erre, amit az előzőek is mondanak: szabadidős programok, kivel lakik, ilyesmik. Volt, hogy ebből nem volt egyértelmű, így megkérdeztem konkrétan, hogy egyedülálló-e. Aztán ha biztos, hogy nincs senkije, akkor randira hívom.


Szerintem lépj tovább a jeleknél. Az, hogy segíts valamit megkeresni, meg nézitek egymást, az még nem jelent semmit. Vállald a kockázatot, mutasd meg egyértelműen, hogy mik a szándékaid, ha a lány szabad és tényleg nagyon érdekel téged.

2016. szept. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Hú, de k....rva nehéz felszedni egy csajt, te töketlen fsz!
2016. szept. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja meg olyan volt, hogy egyik csajjal beszéltem, vagyis odaadtam neki valamit, ő meg próbált közbe szólni, mert ő is ott volt, vagy elterelni a figyelmet
2016. szept. 26. 09:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ugyan nő vagyok, de az előzők jókat mondanak. Tőlem is azt szokták megkérdezni, mit csinálok hétvégén, ilyesmiket. Attól meg, hoyg knevet, ne félj. Gondolom, felnőttek vagytok, nem fog kiröhögni.
2016. szept. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!