Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehetne aszexuális férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetne aszexuális férfiakkal ismerkedni? 21/l

Figyelt kérdés
2016. szept. 26. 18:46
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
24%
Van egy privát klubjuk, ahol gyakran összegyűlnek. Ha komolyan érdekel a dolog, privátban megadom a címüket.
2016. szept. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Miért akarsz aszexuális férfit?
2016. szept. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Kedves első, te most szórakozol?

Azért mert én is aszexuális vagyok, semmit nem jelent számomra a testiség.

2016. szept. 26. 18:50
 4/29 anonim ***** válasza:
0%
Ez hogy lehet? Sosem volt még barátod? Vagy eddig csak rosszul bántak veled? Mert ha rendesen csinálták volna, nem mondanád ezt.
2016. szept. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Rendesen bánt velem mindenki, akihez közöm volt, de én egyszerűen undorodom ettől az egész felfogástól, hogy márpedig a szex az alapja egy kapcsolatnak meg úgy kb. mindennek a világon. Gyereket meg amúgy se akarok szóval semmi szükségem nincs erre se.
2016. szept. 26. 18:54
 6/29 anonim ***** válasza:
Semminek sem az alapja, főleg nem egy kapcsolatnak. De attól még ha szerelmesek vagytok valakivel, akkor a másiknak szeretnétek örömet okozni, és az orgazmus erre egy tök jó megoldás.
2016. szept. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
41%
Ez nem aszexualitás, hanem szimplán rosszul értelmezed a testiséget. Egy normális kapcsolatnak nem az az alapja, és azért mert vannak kanos idióták mindkét nemből, még nem jelenti azt, hogy ez a világ alapja. Ha ezért elzárkózol attól, hogy igazi nőként funkcionálj egy igazi férfi mellett, aki megbecsül téged, és minden porcikádat kívánja, az elég nagy butaság.
2016. szept. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Ja az meg a másik, hogy én soha többé nem leszek szerelmes. Minek? Akit szeretek nem szeret viszont, másokat meg nem akarok hitegetni, sem egy rossz kapcsolatba menekülni.
2016. szept. 26. 18:58
 9/29 A kérdező kommentje:
Nem értelmezem rosszul. Egyszerűen rosszul vagyok a gondolattól is, hogy valakihez olyan szinten közel kerüljek. Nem tudom elképzelni.
2016. szept. 26. 19:00
 10/29 anonim ***** válasza:
64%
Akkor itt gyökerezik a probléma, hogy akit szeretsz, nem szeret viszont. 21 éves vagy... fél év múlva találkozol valakivel, akibe beleszeretsz, és az előző csalódás már eszedbe sem fog jutni. Ezt nem tudod szabályozni, egyszer csak megtörténik. Ez miatt felesleges elzárkózni.
2016. szept. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!