Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek? Szörnyen szereteth...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szörnyen szeretethiányos vagyok!

Figyelt kérdés
Sziasztok, 19 éves vagyok, volt már barátnőm (komoly kapcsolat volt), de még egy régebbi korszakomban. Most gyógyultam ki a depresszióból, de a szeretethiányom megmaradt. Amikor a lány barátai megölelnek köszönéskor, akkor annyira jó érzés, hogy egész nap úgy lennék legszívesebben. Mit tegyek? A környezetemben egy lány se tetszik, nem félek a visszautasítástól , magabiztos is vagyok. Komoly kapcsolatra vágyok, nem egy hetesre, mert a lányok akik tetszettek eddig csak rövidre vágytak.. Arra vágyok, hogy összebújjunk, és egész nap együtt legyünk.. Mit tegyek? :/
2016. szept. 27. 16:20
 1/4 A kérdező kommentje:
ma is láttam egy szép lányt a mozgólépcsőn, de annyira rosszul esett, hogy többet nem fogom látni:/
2016. szept. 27. 16:26
 2/4 anonim ***** válasza:
masztizz egy jót :)
2016. szept. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem segít, nem köt le. Annyit csináltam mostanában, hogy kb 50perc kiverni
2016. szept. 27. 16:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Ismerkedj meg a lehető legtöbb lánnyal. Ezzel maximalizálod annak az esélyét, hogy találsz egy olyat, aki érdekel és akit te is érdekelsz.


Ha magabiztos vagy és nem félsz a visszautasítástól, akkor ez csak akkor okozhat problémát, ha nem vagy elég kitartó.

2016. szept. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!