Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szörnyen szeretethiányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szörnyen szeretethiányos vagyok már. Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

Már régóta egyedül vagyok, és már felemészt a magány. Semmire nem tudok már koncentrálni, a tanulás közben is arra gondolok, ki lesz a leendő párom (vannak "jelöltjeim"). Ha utcán megyek, lazán elfog a sírás mikor meglátok boldog párokat, és alig bírom visszatartani.


Hogy szerezzek gyorsan egy komoly kapcsolatra alkalmas személyt, akibe még talán bele is szerethetek? Vagy mi lehet a megoldás, van másik lehetőség kigyógyulni ebből a borzalmas lelki magányból?


Neten nem ismerkedek. L


2014. márc. 2. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:
ha találsz egy srácot, aki tetszik neked, menj oda hozzá és kérdezd meg hogy nem iszunk e meg egy kávét együtt? Hívd el te!!!
2014. márc. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne kívülről várd a megoldást, az tebenned van.
2014. márc. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen van megoldás. Pszichológus. Egy párkapcsolat nem fog meggyógyítani, mert a probléma gyökere mélyebben van és egy random barát nem fogja meggyógyítani, csak mélyíteni.


(Kár, hogy nem ismerkedsz neten.)

2014. márc. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyszerűen járj többet társaságba, kezdj el randizgatni.

A pszichológus pénz kidobás.

2014. márc. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

# 4:

Tapasztalatból mondom, hogy nem pénzkidobás. Csak úgy hülyeséget alaptalanul nem szoktam pufogtatni. Hasznom sem származna belőle...

2014. márc. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én meg jártam két évig pszichiáterhez, segített.

Ettől függetlenül, információk nélkül (azt sem tudjuk hány éves, mióta van egyedül, a szeretethiány egyáltalán az a kategória ami már "kóros", habár szerintem minden normális embernek szüksége van egy társra, és az, hogy valaki nem nyafog érte hangosan, attól még belül vágyhat rá ugyanúgy)


Szóval attól, hogy leülnek és elkezd beszélni arról, hogy magányos vagyok, jaj de fáj, és stb, attól nem lesz nyitottabb, és nem lesz bátrabb.

Beszélgetni lehet erről a végtelenségig, de ha mondjuk alig jár el valahova, nem tud beszélgetni, kezdeményezni, az csak úgy javulhat, ha a tettek mezejére lép, mert a köldököt sokáig lehet nézegetni, de abból senkinek nem lett még önismerete...szituációkban kell lenni.

Az önértékelés és önbecsülés pedig hiába van mantrázva, hogy jó vagyok, igen, ilyen tulajdonságaim vannak meg olyanok, és igenis érek annyit mint mások, az is csak úgy alakulhat ki, ha van VISSZACSATOLÁS. A semmire önbecsüléssel lenni, hosszú távon senki nem képes, tehát élmények kellenek. Lehet a pszichológussal beszélget egy pár jót, de az a pillanatnyi jó érzés, hogy valaki elfogadta, nem mondom, hogy nem ér sokat, de nem a pszichológusával kell járni. Ergo a pszichológus hiába adja meg neki azt az élményt neki ez a dolga.

De az emberi kapcsolatok a hétköznapokban mások.


Nagyon sok embernek nem pszichológus kéne, hanem, hogy azoktól kapjon szeretetet, ölelést, puszit, simogatást, akiktől szüksége van rá. Ne idegenek értsék meg, hanem akiktől szüksége van megértésre...

2014. márc. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 kolosszus22 ***** válasza:
Te magad állítasz fel gátakat. Már eleve ez: "Neten nem ismerkedek." Aztán ugyan miért nem, pláne ha ennyire elkeseredett a helyzeted? Mit veszíthetsz vele ugyan? Csak a lehetőségeid számát növelnéd vele, pláne a mai világban ahol mindenki a netfüggő már szinte. Sült galamb nem fog a szádba repülni.
2014. márc. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pont ilyen lányt keresek.
2014. márc. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A jelöltjeidnél próbáltál már kezdeményezni?
2014. márc. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!