Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme beülős szórakozóhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme beülős szórakozóhelyen ismerkednie egy nőnek? Vagy ott is csak sexre mennek a férfiak?

Figyelt kérdés
Tehát ahol nincs hangos zene, meg nem kell táncolni, csak iszogatni szoktak az emberek. Van rá esély hogy komoly szándékú férfit ismerjek meg, vagy itt is az a helyzet, hogy pár sör után kedvük támad egy egyéjszakás szórakozáshoz? És milyen viselkedéssel érheten el, hogy kezdeményezzenek? Az a jobb ha csak kettesben vagyok a barátnőmmel, vagy ha többen csajok? Illetve nekem vannak leszbikus fiús külsejű barátnőim is, ha velük vagyok lehet hogy engem is annak fognak gondolni?
2016. szept. 28. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj egyedül.
2016. szept. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%
Mégis mi másra kellene nő nekem? Nem szeretem, ha a lakásomba valaki be akar bútorozni. 2x ott alszik és már jogot érez arra, hogy megmondja mit csináljak. Akárhová megyünk minden cehhet nekem kell álnom. "És milyen viselkedéssel érheten el, hogy kezdeményezzenek?" Gondolom épek a hangszálaid. Megszólítod. Bemutatkozol és megkérdezed megmutatná-e a koton gyűjteményét. Bocsánat ez durva volt, de hidd el férfiként sem könnyebb. Flörtjelek, szemezés.
2016. szept. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Aki másra is alkalmas, az nemcsak szexre kell a férfiaknak, függetlenül attól, hogy hol ismerkednek.
2016. szept. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha beülősre mész, az ismerkedés szempontjából ugyanolyan neked, mintha buliba mennél
2016. szept. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!