Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is szeretet/szerel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is szeretet/szerelem nélkül semmi értelme az életnek?

Figyelt kérdés
Semmi értelme annak, hogy éljek szerelem, pár nélkül. Szerintetek is jól gondolom? Még nem volt barátnőm, de úgy gondolom ez hiányzik ahhoz, hogy jobban érezzem magam. Jól látom?
2016. aug. 20. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Bár rengeteg olyan dolog van ami miatt érdemes élni.
2016. aug. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%

Az az ember, aki nem tud boldog lenni egyedül, az társ mellett se fog teljesen 100%-ban boldog lenni, mert ha nincs mellette a társ, akkor ugyanolyan boldogtalan lesz, mint előtte. Így alakul ki a társfüggőség.


Előbb tanuld meg az egyedüllétet megszeretni és utána már jön a többi is magától.


Az EGÉSZSÉG A LEGFONTOSABB!! Lehetsz te szerelmes, ha tudod, hogy már csak fél éved van hátra az életből.

2016. aug. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem így gondolom...

A boldogság a legfontosabb...van akinek ehhez szüksége van párra, de van akinek olyan baráti kapcsolatai vannak, hogy másfajta szeretettel képes megelégedni...van akit a karrier tesz boldoggá...

számomra fontos, hogy legyen párom, de ismerek olyat aki pár nélkül is nagyon boldog és sikeres is!


23F

2016. aug. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem! Elég szűklátókörre utal a fenti kijelentés.


És ha netán az a szerelmed elhagy, akkor megölöd magad vagy mi?

2016. aug. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

" Lehetsz te szerelmes, ha tudod, hogy már csak fél éved van hátra az életből. "


na ez egy érdekes gondolat

2016. aug. 20. 22:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Egészen májusig úgy gondoltam, hogy boldog az életem és nincs szükségem párra ahhoz, hogy teljesen kiélvezzem, de találkoztam egy lánnyal akibe beleszerettem, de 3 hete szakított velem és azóta hiányt érzek minden egyes alkalommal amikor jó dolgok történnek velem, hogy ő nincs velem és ezért nem is tudok teljes szívemből örülni azoknak a dolgoknak amiknek ezelőtt tudtam. Szóval nekem az kellett ehhez, hogy megízleljem milyen valakit teljes szívedből szeretni.
2016. aug. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Rosszul látod.
2016. aug. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi a csodának jön mindenki a légy egyedül is boldog dumával...


Épp ma kérdeztem rá kicsit másképp a témára, hogy lássam mások mit gondolnak erről...


"Miért nem tudok boldog lenni egyedül csaj nélkül"


A hiány érzet minél régebbi és mimnél jobban ki van éheztetve annál rosszabb és befeketít miden mást ami boldoggá tett eddig. Persze ez személyfüggő is.


Szóval az életnek, mindig van értelme, de sajnos a hiányérzet rejti el a értelmeket előttünk, elvakít egy szálkadarab és ezért nem látjuk az erdőt, de sajnos bármerre nézünk a szálka kegyetlenül rontja a szemünket.


Egy szálkányi fájdalom képes egy erdőnyi boldogságot is befeketedni.


Rá lehet fogni, hogy boldog vagy és néha sikerül is de ott az átkozott kattogás az agyban amit el is lehet némítani egy ideig ...


* de belegondoltatok abba, hogy milyen hátránnyal indul

egy ilyen srác ?

* belegondoltatok hogy akár 10-15-20 évvel is kevesebb

ideje marad arra, hogy dugjon egy jót (nem prostival hanem egy lánnyal aki vele akarja)

* belegondoltatok milyen egy nagy cégnél, dolgozni, hol szinte mindenkinek van már valakije, sok pénzt keresni

de melle bulvalbaszott pofával élni miden napjaidat ?

* belegondoltatok, milyen fájdalmas, az újabb közelgő szülinap, annak tudatában, hogy még mindig semmi változás ... mennyi elpazarolt év ...


Hogy legyen így boldog valaki ? Nem a no tesz boldoggá,

hanem csak a frusztráció kezd alább hangnyi, mert megkaptad amire vágytál.. Ha meg nem kapod meg amire vágytál és amiért teszel is és amiért imádkozol és már miden megpróbálsz még fejre is állsz ha kell .... ez a mi gyilkosunk és a sorstársainké ez ami tönkre tesz ...

2016. aug. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A szerelem először megbolondítja az embert, majd amikor már az adott egyén az övé, egy idő után már nem lesz olyan érdekes a dolog, így minden megszokottá válik. Mi a jó ebben?

Szerelem nélkül is teljes tud lenni az ember, ha felfedezi önmagát a tulajdonságaival. A szeretet más kérdés, mert anélkül valóban nem igazán lehet meglenni: akkor csak mindenki gyilkolná a másikat.

2016. aug. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!