Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehetne ismerkedni normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetne ismerkedni normális lányokkal Budapesten?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy 23 éves vagyok és nem nagyon járkálok el semerre mivel nincsen társaságom..Szeretnék ismerkedni mert 3 éve nincsen kapcsolatom...A netes ismerkedéssel csak befürödtem eddig,legutóbb is...Ideálom annyira nincsen csak legyen normális és tisztelettudó...
2016. szept. 29. 07:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Sehol, mert a normális lányok mind foglaltak.
2016. szept. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Szép álmok. A valóság az hogy Társadalmilag rád kényszeritik hogy legyél tapló domináns bunkó szavak embere, ha nem vagy ilyen, akkor a nők szerint szerencsétlen balek vagy, max csak barátnak jó.
2016. szept. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Meg a szép lányok is mind foglaltak...Nem is értem hogy azok a fiúk mitől jobbak és többek mint más???

Sajna én nem tudok bunkó lenni és lábtörlőként használni a lányokat...Gondolom a normális lányok nem egy diszkóba rázzák magukat.

2016. szept. 29. 09:20
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hely, ahol ezek a lányok koncentrálódnának.
2016. szept. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak mert nekem volt egy normális úgymond barátnőm de ott sajnos egyéb ok miatt nem lehetett semmi...Ezért kérdezem mert elég régóta vagyok már egyedül...És sajnos ötletem sincsen hogy hol lehetne ismerkedni úgy hogy nem lökik az első 5 másodpercbe az arcomba hogy(nekem ez nem megy,van barátom,nem vagy az esetem dumákat.)
2016. szept. 29. 10:05
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom nincs ideálod, de legyen karcsú, hosszú hajú, járjon feszes ruhákban és legyen jó feneke :D
2016. szept. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem éppen..Barna haj vagy szőkés...Az alkat az szerintem nem fontos...Nekem inkább a belső tulajdonságok a fontosak...Tudom fura:DDD
2016. szept. 29. 11:35
 8/9 anonim ***** válasza:
7.: mind ezt mondja, aztán ha eléjük kerül egy nem olyan szép lány, azon keresztülnéznek
2016. szept. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lényeg az hogy nem tudom merre kéne elindulnom ilyen téren..Mert abszolút nem járok közösségekbe se..
2016. szept. 29. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!