Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet "normális" nőkkel/lá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet "normális" nőkkel/lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

A normális nálam azt jelenti, hogy nem csak és kizárólag a külsőre koncentrálnak, viszonylag értelmesek, van humoruk és ki is néznek valahogy. Őriznek némi konzervatív értéket. Nincs semmi magas elvárás, de ezeket együttesét jó lenne megtalálni.


Elmentünk most a hosszú hétvégén a haverjaimmal kicsit csajozni Budapesten különböző helyekre, mint például kocsmák, bárok, szórakozóhely és az összes nő a magas jó külselyű haverjaimmal kacérkodott pedig én vagyok a társaságban az "alfa". Tudom ez most kicsit furcsán hangzik, de valahogy mindigis én voltam a vezéregyéniség. Ez elsősorban azt jelenti, hogy a helyzetnek nagy részében tőlem várnak döntést és azt el is szokták fogadni. Én mondjuk átlagosnak tartom magam külsőre, sportolok, vannak hobbijaim is. Úgy gondolom, hogy van humorom is, sőt még viszonylag művelt is vagyok. Van munkám is, nem vet szét a pénz de elvagyok belőle.


Erre azt lehetne mondani gondolom én, hogy rossz helyen próbálkozom mert *insert random előítélet here*. Egyetemi bulikra is eljárok néha, sőt amíg én is egyetemista voltam addig sem nagyon jött össze semmi. Próbálkoztam már szinte mindenhol belváros, múzeum, könyvtár, internet, szórakozóhelyek, hobbik által, baráti társaság, és elsősorban személyesen mert nem vagyok az ijedős típus és amúgy sincs semmi ha elküldenek. Csak hogy az van, hogy már nagyon unom ezt az egészet.

Kb nem viccelek 50 leszólításonként jutok tovább egy kicsit egyáltalán de az is szinte mind kudarcba fullad. Na most ennyi időm azért nincs lányok. A társkereső meg rémálom ebből a szempontból. Eddig négy randi jött össze kb 5 helyről, és vagy 3 év után, de mind katasztrófa volt.


Hol a fenébe lehet manapság barátnőt találni ? :/

29/F


2016. márc. 28. 18:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Az a nagy helyzet, hogy igazából sehol nem lehet. A nők nem olyan mint az arany, hogy vannak jó lelőhelyek.

Élsz és vagy találsz olyan nőt aki képes túllépni a felszínességen vagy megöregszel egyedül. Jelenleg már ez a harci helyzet.

2016. márc. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nehéz ügy... Főleg, ha már mindenhol keresgéltél és személyesen próbálkoztál.

Sajnos nagyon kevesen vannak az általad normálisnak mondható lányok - bár itt a gyk-n még lehet, hogy ők is keseregnek, vajon miért nincsenek normális pasik.

28N

2016. márc. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%

Habár durván egy 10-essel vagyok fiatalabb nálad, azt hiszem nyugodt szívvel mondhatom magamról, hogy normális vagyok, és ismerek még viszonylag sok lányt, nőt, akit szintén nem csak addig lehet elviselni, amíg elég nézni, és nem nyitja ki a száját, szóval egy megerősítést azért adnék neked, hogy nem haltak ki az ilyen lányok/nők, de azt sem mondom, hogy minden második ellenkező nemű ember abba a kategóriába sorolható, akit te keresel, de ez meglehetősen szomorú is, és egyaránt jelen van mindkét nemnél ez a jelenség.

Próbálkozni kell, nem szabad feladni, ha egyszer véletlenül mégis belefutsz abba a nőbe, akivel le tudnád élni az életedet is, nagyon hálás leszel saját magadnak amiatt, hogy nem adtad fel, szóval kitartást, és én szorítok! :)

2016. márc. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%

Bárhol, nincs konkrét hely, ahova csak "normális" nők járnak.

Biztos, hogy a hellyel van a probléma? Mert ahogy leírod, sok lánynál próbálkozol, ebből arra lehet következtetni, hogy vagy csak a lányok egy bizonyos rétegét veszed észre, akik pont nem vevők rád, vagy esetleg azzal van a baj, ahogy közeledsz.

Nem azt mondom, hogy veled van a probléma, de én a helyedben ezen is elgondolkodnék. Tényleg nem rosszból mondom, csak nekem ez jutott eszembe :)

2016. márc. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Rengeteget próbálkozom és nem igazán sikerül semmi vagy csak nagyon ritkán. Korban pedig megpróbálok mindenkit aki arcra szimpatikus. A legtöbb esetben nem derül ki hogy milyen korosztály az illető mert a 17-27-be pl elég sokféle csaj beleillik külsőre.


De igen, a kérdésben a Hol lehetne Hogyan is.

2016. márc. 28. 18:57
 6/14 anonim ***** válasza:
69%

EL kellene gondolkodni azon, ha elküld minden lány, akkor nem csak bennük lehet a hiba. Nyilván mindenkinek nehéz számára tökéletes nőt/férfit találni, de nem lehetetlen kategória. Plusz elvárod, hogy ne legyen tök hülye, de ilyeneket írsz, hogy "külselyű", "insert random előítélet here" ? :D


24/F

2016. márc. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
külföldön
2016. márc. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Jaja 6os a helyesírás komoly szempont a személyes ismerkedéskor vagy egyáltalán. Nyilván nem vagyok tökéletes de azért arányaiban lehetne jobb a helyzet mert ez már tényleg uncsi. Rengeteg nőt megpróbáltam az elmúlt években és siker alig akaródzik jönni.

Korban pedig lassan jó lenne állandó barátnő és valami család is elférne lassan. Jó ezt most kicsit úgy hangzott mintha annyia alkalmi kapcsolatom lett volna de nyilván az sincs.

2016. márc. 28. 19:06
 9/14 anonim ***** válasza:

Relatív, kinek mi a normális.

Nálad most az a probléma, hogy már az elején sincs meg az érzés vagy komolyabb ismertség után ábrándulsz ki?

2016. márc. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

A társkeresős randik voltak a kiábrándulósak. Mind szörnyű volt nem gondoltam hogy ennyire aszimpatikus nők léteznek egyáltalán. Mind hazudott több dologban, ez már elve zavart nagyon, de valahol érthetőnek tartottam. Aztán elkezdtek kiderülni a további dolgok mindegyik esetben. Szóval ezt inkább hanyagolom a jövőben. Rengeteg levél és energia a semmiért.


Élőben pedig az esetek nagyon túlnyomó többségében elve visszautasítanak. Ahol nem ott kb az után ha valamiben nem értünk egyet. Adnak kamu teló számot és hasonlók vagy kamu nevet fb-hez.

Aztán az is zavar hogy a jó külsejű haverjaim meg orrbaszájba viszik haza ezeket a nőket...

2016. márc. 28. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!