Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azoknál a férfiaknál, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoknál a férfiaknál, akik panaszkodnak a bunkó nőkről, majd ők maguk is ugyanazt teszik, mégis mi a logika?

Figyelt kérdés
Nem, nem minden kérdező, nem is minden "csúnya" férfi ilyen. Arról van szó, hogy itt sok a kérdés arról, hogy ha egyes pasik nem találnak párt, és sok férfi itt saját magát csúnyának minősíti. Többször előfordult már, hogy amikor nők is hozzászóltak, és leírták a saját sztorijukat (pl. kövérek stb.), akkor ugyanezek a férfiak ezeket a nőket ocsmánynak, tehénnek, disznónak hívták. Akár privátban. A kérdésem nem arról szól, hogy a csúnya embereknek miért a szép emberek tetszenek, van már egymillió ilyen kérdés. Hanem az a kérdésem, hogy azok a férfiak, akik arról panaszkodnak, hogy a nők milyen gonoszak, bunkók velük, milyen nagyképűek, hogy a lelkükbe taposnak, hogy jönnek ahhoz, hogy ocsmánynak nevezzenek egy másik embert?
2016. szept. 29. 18:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
honnan lehetne ezt tudni szerinted? miért nem kérdezed meg attól aki ilyet mond.
2016. szept. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%
Most ez megint a hogyan általánosítsunk az egész világra? c. pályázat dobogóesélyes kérdése?
2016. szept. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
45%

Én nem vagyok ilyen, de szerintem van benne logika:

Először kedvesek voltak a nőkkel, de nem jött össze, ezért lettek ők is bunkók.

2016. szept. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Akik ilyeneket mondanak, azok általában nagyon frusztrált, dühös és csalódott férfiak. Nem érdemes nagyon logikát vagy értelmet keresni abban, amit mondanak, mert csak a harag beszél belőlük.
2016. szept. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

Ezeknek a pasiknak ezerszer leírtuk, hogy nem a külsővel van gond.

Ez is csak ezt bizonyítja.

2016. szept. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

2-es, te az első mondatig se jutottál el?



1.: Tulajdonképpen őket kérdezem.

2016. szept. 29. 21:10
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Én nem állítom, hogy a külső nem számít, de a stílus is sokat nyom a latba. én csak a azt nem értik, hogy várnak egy bármit is, ha ocsmánynak, bálnának nevezik a nőket. Például: "nekem az átlagos nők is bejönnek, csak a zsírdisznók nem". Vagy "jól van, 2-es, de te biztos egy tehén vagy".

2016. szept. 29. 21:12
 8/14 A kérdező kommentje:
*értem
2016. szept. 29. 21:12
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem érthető a dolog. Ha nem kellenek senkinek, azokon verik le, akiknek esetleg ők kellenének, hisz vesztenivalójuk úgysincs (akkor meg miért ne tennék?)
2016. szept. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Ja ezek nem olyan nők, akiknek ők kellenének, mármint lehet, hogy igen, de a bezsélgetésből nem derül ki.



de lehet, hogy igazad van.

2016. szept. 30. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!