Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van abban egyáltalán akármi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van abban egyáltalán akármi logika, hogy egy 30 éves férfi nem akar semmit egy 18 éves csajtól, mégis magába bolondítja, bókol neki, hízeleg neki? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
te vagy a 18 éves csaj ?
2011. júl. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, Ő a 18 éves csaj és kezdem unni ezeket a kérdéseket tőle.


- Ha akar tőled a hapsi valamit lépni fog. (de azért nem

ártana valami jelét is adnod, hogy léphet különben a következő hónapokban is találkozni fogunk a kérdéseiddel.)

- Vagy csak dugni akar.

- Vagy csak baromi jól szórakozik, hogy hülyít egy kis csajt.


Másrészt, ha tetszik, akkor lépj te (is) felé és így hamarabb kiderül, hogy mi a pálya. (egyszer élsz, próbálj ki mindent)

2011. júl. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kicker ***** válasza:
Embere és szituációja válogatja lehet csak éreztetni akarja magával is hogy még nem felejtette el az elcsavarás művészetét és még picit fiatalabbnak érezheti is magát tőle stb.Tudom hogy egy 18 éves lány már fejben is érett ahhoz hogy tudjon dönteni felismerje a helyzetet de szerintem nagy a köztetek lévő különbség,így 20 meg alatt azt tanácsolom ne is vedd fel hibába esik mondjuk jól. Én magam sem kezdenék 20 év alattiakkal hiába próbálkozna vagy esetleg nekem tetszene hisz megvannak azok bizonyos saját határok.Felnőtt ember vagy el tudod dönteni neked mi jó és hogy hová is vezethet egy ilyen kialakuló viszony.
2011. júl. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
59%
Korai kapuzárási pánik tört rá :D
2011. júl. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!