Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha a saját érzelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a saját érzelmeim gátolnak a boldogságban?

Figyelt kérdés

26 éves, dolgozo no vagyok, az egyetem utan megvaltoztam, kinyiltam, kiviragoztam, azota mindezidaig kiegyensulyozott, boldog, elegedett voltam mindennel, az egyetlen ami hianyzott/hianyzik egy boldog parkapcsolat. Magamat kisse naiv, oszinte, lelkiismeretes, kedves emberkent jellemeznem, sosem akarnek szantszandekkal rosszat senkinek.

A problemam: mar masodszor fordul elo, hogy talalkozok egy vegtelenul szimpatikus, kedves, figyelmes, huseges, intelligens ferfival,akivel egy huron pendulunk, akivel ertelmes beszelgeteseket lehet folytatni, es mindent meg lehet beszelni, es aki raadasul vonzodik hozzam. A randikon felszabadult vagyok, csak ugycrepul az ido, egyszoval minden idilli...lehetne, de ekkor itt vannak az erzelmeim. Az elso ferfiba nem tudtam beleszeretni, pedig tobb honap idot hagytam magunknak, egyszeruen nem tudtam viszonozni az erzeseit, hiaba volt szamomra tokeletes. Ket ev utan ujra jott egy ferfi, aki nagyszeru, komoly hibat nem tudok felhozni ellene, a felsoroltakon kivul kivaloan foz, egyedul vezeti a haztartast, csaladcentrikus, mar-mar beleszerettem, erre huss, mint akit kettevagtak, egy honap egyuttjaras utan elmult a kezdeti lelkesedes. Nagyon kedvelem, vonzalom is van, de megis, az amugy jol sikerult randik utan banatos vagyok, gondolkodom, van e ertelme a kapcsolatunknak, pedig a normalis az lenne, hogy ket meterrel a fold folott jarok oromomben, hogy egy klassz ferfit talaltam.

Az igazsag az, hogy most fel evig hormontartalmu gyogyszert kell szednem, ami tonkrevagja a libidot es muvileg valtozokort idez elo, de nem tudom, szabad e csak a gyogyszerre fognom az erzelmeim valtozasat.

Tisztesseges akarok lenni, nem huzni a parom idejet, nem tudom meddig varjak, hatha fellobban a szerelem.


2016. szept. 29. 20:09
 1/7 A kérdező kommentje:
Kisse hosszu lett, koszonom annak, aki elolvassa. Igazabol elegge magam alatt vagyok, felemeszt a buntudat, ugy erzem, meg se erdemlem a normalis pasikat, mikor nem tudom becsulni oket...
2016. szept. 29. 20:12
 2/7 anonim ***** válasza:

Mire szeded a gyógyszert? Hormontartalmú? Hormonális problémákra szeded?

Amúgy szerintem csak egyszerűen nem vagy szerelmes, mert az első kapcsolatnál nem írtad, h lett volna gyógyszer. Hagy ezt a ffit, szakíts vele, mással még boldog lehet (pl velem :P :D).

2016. szept. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Endometriozisom van, arra szedem a gyogyszert. Az elso pasinal hianyzott a vonzalom reszemrol, a mostaninal viszont nagyonis megvolt kezdetben, mig a gyogyszert nem kezdtem el szedni.
2016. szept. 29. 20:31
 4/7 anonim ***** válasza:
miréna:) meddő vagy?
2016. szept. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem nagyon tudsz mást csinálni, mint hogy figyeled magad. Mi vonz mi nem, ki vonz ki nem. De ha ritka, aki igen, akkor az nehéz.


Esetleg kísérletezhetsz a szexel így ahogy van, de lehet így kiábrándító lesz az is.


Egyébként én férfiben hasonló vagyok. Tök későn lettem csak szerelmes és azt is csak egyszer. Vagy talán másfél. És nekem olyan nem volt, ha az elején nincs az ott, akkor később majd fellobban. Szerintem ha később valami érzelem kialakulhat, elmélyülhet az nem a szerelem.

2016. okt. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Endora szedett gyógyszer szerintem lehet az oka. Amúgy mellékhatásoknál lehet, h fel is van tüntetve.
2016. okt. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valadzokat, csakhogy epp azt nem tudom, a jelenlegi parommal szemben mi lenne a helyes. Nem tudom, hogy az erzelmek megcsappanasa a gyogyszerek hatasa csupan, vagy anelkul is ez lett volna, ami azt jelentene, hogy az egesz nem volt tobb mint fellangolas.
2016. okt. 1. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!