Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert olyan elfogadhatatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert olyan elfogadhatatlan feltetel, ha egy no elvarja hogy egy 30 eves pasinak legalabb sajat alberlete legyen?

Figyelt kérdés

Minden kerdesnel ahol valaki azt valaszolja hogy neki 30 eves kora elott mar volt lakasa / alberlete, esetleg elvarja ezt, azt fel perc alatt nullara pontozzak.


Ennyire nem birjak a toketlen mamakedvencei ha masnak van sajat elete?


Komolyan, ha 30 eves korara sem tud valaki legalabb egy alberletbe koltozni az alkalmatlan az eletre. Ki akarna ilyen pasival lenni?



2016. szept. 10. 15:17
1 2 3 4
 1/35 Dreamer88 ***** válasza:
54%

Hadd kerdezzek vissza.

Minek koltozzon valaki alberletbe ha otthon is tud lenni?


En is mehettem volna alberletbe ahol eppen hogy kijovok a fizetesembol. Helyette otthon maradtam es sporoltam hogy el tudjam vinni a cssajokat valahova ha ismerkedek.


Most jelenleg Berlinben vagyok egyedül a sajat alberletemben, de itt egy kicsit mas a helyzet...


28F

2016. szept. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
31%
Teljesen jogos elvárás. Én 24 éves koromban költöztem el. Azóta is albérletben nyomom. Ugyan nincs semmim, de megvetném magam, ha az anyámék nyakán élnék még mindig.
2016. szept. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
68%

Nekem is elvárás lenne...


Inkább főzzön nekem a saját otthonában vacsit,nem kell a puccos étterem,de lássam,hogy életképes és önálló!

2016. szept. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
57%
Csak nekem tűnik fel a kérdésben, hogy ez miért csak pasikra van korlátozva? Egy nőnek 30 éves korára nem kell elérnie semmit anyagilag, még mindig csak annyi, hogy lyuk van rajta és ettől alanyi jogon nem kell csinálnia semmit, vagy mi van?
2016. szept. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
90%

Ez ennél azért összetettebb kérdés. Például az egyik exem egyedül tartotta el a leszázalékolt édesanyját, akivel egy kis másfél szobás panel lakásban éltek. Az apja már évekkel azelőtt meghalt. Amikor én ismertem, akkor volt 27-28 éves, ő volt az egyedüli kereső, megéltek, de tartalékolni való pénz nem nagyon maradt. Hogy 30 éves koráig ez változott-e, azt nem tudom, mert aztán nem igazán tartottuk a kapcsolatot, bár a lehetőség azért nyitva maradt. Majd ha összefutok vele egyszer, és lesz alkalmunk beszélgetni, akkor rákérdezek.


Igen, az anyuci pici fiai kategória is létezik, de ők jellemzően azok, akiknek ott lenne a lehetőség, csak nem hajlandók észrevenni, mert nekik így kényelmesebb, nincs a szülői házban semmi olyan kényszer, ami miatt változtatni akarnának, egy barátnőnek meg az ilyeneknél nem olyan erős a szava, mint anyukának.


És van egy olyan kategória is, amiből csak egy példát ismerek a rokonságomban, a többgenerációs háztartás, ahol megvan a szülőknek is a külön lakrész, a gyerek(ek)nek is a külön lakrész, de mégis ott vannak egymás mellett. Ez akkor működőképes, ha jó a kapcsolat a családban, és számíthatnak egymásra (a fiatalok segítik az idősödő szülőket, a szülők meg mondjuk vigyáznak a gyerekekre...), és mindegyik fél számára elfogadható ez az együttélési forma.


Szóval azért ezeket a típusokat érdemes elkülöníteni.

2016. szept. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

"Csak nekem tűnik fel a kérdésben, hogy ez miért csak pasikra van korlátozva? "


Meg egy pasit sem hallottam arrol panaszkodni hogy a nonek nincs sajat lakasa. Noktol sokkal gyakrabban hallani ilyet.

2016. szept. 10. 15:34
 7/35 anonim ***** válasza:
73%
Nem vagyunk egyformák. Én se kritizálom, aki úgy gondolja, hogy 30 körül már muszáj otthonról elköltözni bármi áron, de az se legyen már probléma, hogy én úgy látom, hogy egy csomó reális oka lehet annak, aki a családjával marad.
2016. szept. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

"Minek koltozzon valaki alberletbe ha otthon is tud lenni? "


Szerintem ez az elet rendje. A gyerek felno, elkoltozik otthonrol, part talal, gyereket nevel, aztan az o gyerekei is sajat eletet kezdenek.


Ez ugy nem mukodik hogy a gyerek felno, otthon marad 30 eves gyereknek, jon egy potmama, lesz sajat gyerekuk, a potmama es a biologiai egyutt neveli a pasit es a gyereket.

2016. szept. 10. 15:36
 9/35 A kérdező kommentje:

"Szóval azért ezeket a típusokat érdemes elkülöníteni."


Nem irtam le kulon, de igazad van, arra gondoltam amikor nincs egeszsegugyi oka, csak a pasi lusta tanulni, dolgozni vagy dolgozik de nem keres eleget vagy jobban szereti ha otthon lehet gyerek meg egy par evtizedig.

2016. szept. 10. 15:37
 10/35 anonim ***** válasza:
12%
Azért, mert egy anyagias ri_banc. A mai világban sok férfinak csak 45-50 éves korára lesz annyi pénze, hogy ki tudja fizetni a kauciót egy albihoz, nem születik mindenki milliomosnak.
2016. szept. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!