Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg olyan hihetetlen hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan hihetetlen hogy nekem az alacsonyabb és átlagos termetű férfiak jönnek be?

Figyelt kérdés
160 cm vagyok, magassarkút nem szeretem és szerintem furán néz ki egymás mellett egy alacsony lány és egy 190 magas fiú.
2016. szept. 30. 09:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem a magasság miatt lesz szerelmes két ember. De, ha neked az alacsonyak jönnek be, akkor azok jönnek be, ennyi.
2016. szept. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mert a nők többségénél, valami oknál fogva, a magasabb növésű pasik jönnek be.

(Bár én pont 195 cm vagyok).

2016. szept. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. szept. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem hihetetlen, mert lehet nem érzed jól magad egy olyan kapcsolatban. De, ha szerelmes lennel egy magas fiúba nem biztos, hogy érdekelne. :) Én is kicsi vagyok, de nekem mindig 190cm folotti párom volt. :) Pedig nem kerestem sosem magas part csak így alakult, de nem volt sosem bajom a nagy magassagbeli különbséggel. :) Inkább megtetszett ez a nagy különbség. :)
2016. szept. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
162 vagyok, es az alapkovetelmenyem az,h nalam magasabb legyen, vagy legalabb egyforma magasak legyunk. Nem nehez ezt megugrani az en mereteimmel. :)
2016. szept. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
Tök mindegy mi a követelmény, vagy hogy néznétek ki a külvilág szerin, ha szerelmes leszel, pont nem azt fog érdekelni, hogy hány centi vagy hány kiló a másik.
2016. szept. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
21%
Takarodjál már a hülye kérdéseddel!
2016. szept. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%

7-es neked mi bajod ezzel a kérdéssel? :)

Meg mindig jobb mint a "mi a véleményetek rólam? (kép lent)" vagy a mit csináljak, ha nem jelentkezik pedig kivertem neki tegnapelőtt kerdeseknel...

2016. szept. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%

Aha, a pillanat, amikor jön az életedbe egy 190 centis férfi, minden klappol, a végén meg: "Ne haragudj, de lehetnél 175 centi, sajnálom, légy boldog nélkülem."


Nice.

2016. szept. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%
Ez most egy dolog, hogy mi az elképzelt ideál, de aztán úgysem ez lesz a mérvadó. Vagy ha bejön egy pasi, akkor nem ezt fogod nézni, ha pedig nem, akkor meg vagy túl magas, vagy túl alacsony lesz, ha már kötni kell az ebet a karóhoz.
2016. szept. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!