Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezért undorodnak ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért undorodnak ennyire a nők az átlagos férfiaktól?

Figyelt kérdés

Most itt az átlagost nem csak a külsőre értem, hanem úgy mindenre. Nemrég volt egy ilyen videó amit sokan láttak, hogy egy kéz-láb nélküli férfinak is volt felesége és családja és hogy így is lehet élni. Nekem is volt egy évfolyamtársam aki már általános iskolás évei végére, csak mankóval tudott járni, de már középiskolás évei elejétől kezdve gyönyörű barátnői voltak, akiket rendre váltogathatott is, annyira jó volt a csajoknál. Pedig külsőre egy átlagos volt minden tekintetben, csak az különböztette meg őt az átlag férfitől, hogy ugye testi rokkantsággal él.

Eleinte nem értettem, hogy miért, de nemrég elbeszélgettem egy 21 éves csajjal, aki teljesen új megvilágításba helyezte a dolgot, és így már érthetővé kezd válni, kíváncsi leszek, hogy ti is osztjátok-e majd az ő véleményét...

Szóval azt mondta (ő egyébként egy viszonylag csinos lány), hogy ő igazából minden pasinak bejön, mindenki csak hajt rá, keresi a társaságát és senkinek semmi elvárása nincs tőle. De ő nem járhat mindenkivel, nem lehet mindenkinek a lelki társa, és nincs ideje olyan férfiakkal ismerkedni, akiknek bármelyik csaj megfelelne. ÉS itt volt elásva a kulcs mondat. Egy átlagos férfinak szinte semmi elvárásai nincsenek egy nővel kapcsolatban. És ez tesz egy férfit átlagossá. Mind csak meg akarnak felelni a nőknek, eljárnak konditerembe, idiótábbnál idiótább frizurákat csináltatnak maguknak, a kocsijukkal, pénzükkel villognak, próbálnak menőnek látszani, csak azért hogy egy nő legalább figyelembe vegye őt és esélyt adjon neki. És mindemellett ők nekik egy nővel szemben, aki egy kicsit is csinos, semmi más elvárásuk nincs. Úgy tekintenek rá mint valami főnyereményre. És igazából ezzel rontják el az egészet. Ez teszi őket egy dög unalmas pasivá.

Visszakanyarodva a rokkant példára, az a férfi aki úgy szólít meg egy nőt, hogy már alapból látszik, hogy testi fogyatékossággal él, annak már alapból van egy kimondatlan elvárása a nő felé, mégpedig az, hogy csak olyan nőkkel áll szóba, akik elfogadják őt olyannak amilyen. Tehát ez különbözteti meg őket az átlagtól, hogy ők nem megfelelni akarnak egy nőnek ahogy a legtöbb férfi teszi, hanem úgy állnak hozzá, hogy a nő feleljen meg nekik, a nők fogadják el őt amilyen, és aki erre hajlandó, azzal foglalkoznak, a többivel nem.


Ti mennyire értetek egyet ezzel a gondolatmenettel? Ezért sikertelen ennyire az átlagos férfiak?


2016. szept. 23. 18:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Valami van benne, az rendben van, hogy nem kell olyan pasi akinek mindegy, csak nő legyen (Ugye ez a sikertelen férfiak nagy részére jellemző, nekik mindegy csak legyen kedves meg ne legyen ronda, azt' kész...). De azért testi fogyatékos férfival sem járnék, biztos csúnya dolog, de egészséges párt akarok magamnak.
2016. szept. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%

Van benne igazság.


Én sem akarok egy olyan férfivel lenni, akinek mindegy, hogy velem vagy mással van.


Kicsit bántó is a dolog. Azért van velem, mert én jöttem elsőre? Áhh :( Akkor akarjon engem, tényleg engem. Azért hívjon randira, mert én tetszem neki, ne azért, mert én álltam meg.

2016. szept. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
Akkor most megtudtam, hogy nem vagyok átlagos. Amúgy teljesen egyetértek a lánnyal. A férfiak nagy részének elég csak egy punci és két mell. Meg lehet nézni az itteni siránkozó férfiak kérdéseit. Mindegyik ilyen.
2016. szept. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Van benne igazság,így ilyen szemszögből még nem gondoltam erre. De egyben hülyeség is,annyi igazság van benne,hogy nyilván ne legyen mindegy a pasinak,hogy most velem jön-e össze vagy xy csajjal. Viszont az a nagy helyzet,hogy az átlag pasinak bizony az számít,hogy hogyan nézel ki,szóval max a külsőmmel fog versenyeztetni és azzal jön össze aki szebb és hajlandó vele lenni. Abban tekintetben viszont nagy hülyeség,hogy a testi fogyatékosok jobbak,mint az átlagos férfiak. Nekem tökéletes lenne egy átlagos férfi és szerintem minden nőnek az mármint ,ha a külsőt nézzük a belső meg kinek mi a fontos,de nyilván egyértelmű,hogy senkinek nem kell egy olyan akinek minden mindegy csak legyen szép azt cső.
2016. szept. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon érdekes kérdés. Az említett átlagos férfiak szerintem attôl vâlnak átlagossá hogy mindegyikük ugyanolyan mivel meg akarnak felelni a nőknek. Ha megnézed pl Pesten is a fiatal férfiak nagy része teljesen egyforma szinte mindegyik kondizik, mindnek egyforma a haja a stílusa, borosta stb. Mivel ez egy standard lett. Mind azt hiszi hogy az összes nő egyre vágyik és ezért eltűnik az egyéniségük. Ezért imponál a nőknek ha a férfiban van legalább valami szokatlan, különleges.
2016. szept. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%

Azt helyesen látod, hogy a nők számára gyakorlatilag korlátlan mennyiségű átlagos adottságú (külső, anyagi helyzet, stb.) férfi áll rendelkezésre, bárhogy is tagadják rendszeresen, ezért értelemszerűen ezek a férfiak - és itt most a férfiak legtöbbjéről beszélünk - nulla-értékűvé válnak a szemükben, sőt egy idő után már kifejezetten undorodnak is tőlük. Minden nőnek az az álma, hogy egy egészen különleges férfi kiválasztottja legyen.

Az ugye megint egy egészen más kérdés, hogy egy bizonyos kor felett a nök arra kényszerülnek, hogy ezekkel a számukra béna férfiakkal is összeálljanak, ha nem akarnak egyedül gyereket nevelni.

2016. szept. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

Ahogy írták előttem, átlagos "tucat" férfiból van több millió szabadon, minden nő ujjára jut 10-20 ilyen pasi. És mit gondoltok, melyiket fogja kiválasztani?

Tippelhetek? A leghelyesebbet v. leggazdagabbat?

Na mit nyertem?


Hát ezért, Kérdező.

2016. szept. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem vagyok átlagos, nem átlagos nőt keresek. Mégsincs senkim mert nyuszi vagyok :)

Na ilyenkor most mi van? :)

Tucat nők és tucat férfiak ezrei vannak minden felé, nehéz pont megfelelőt találni. Ennyi az egész, nem kell túlagyalni a dolgot.

2016. szept. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Standard, átlagos...felszínes...

Minden korban voltak meghatározó külső stílusjegyek, ruházat, szakáll, szokások stb...

Nem létezik két egyforma ember, és két egyforma személyiség sem. És azt is kétlem attól lesz valaki egyedi, hogy piros póló hellyett a sárgát választja...persze ehez mélyebbre kell látni. Ez manapság már valahogy hiányzik. Csak a felszínesség maradt. Ahogy pár komment ezt alátámasztja.

2016. szept. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
és honnan tudják a nők, hogy épp olyan pasival van dolguk, akinek bármilyen nő jó?
2016. szept. 24. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!