Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan külföldi oldal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan külföldi oldal, ahol a képeid alapján csajok véleményezik a külsődet és értékelnek egy skálán?

Figyelt kérdés
Azért lenne fontos, hogy külföldi legyen, hogy a látásból ismert csajok az első alkalommal, amikor meglátnak, ne gondolják azt, hogy "aha ezt a nyomit láttam múltkor XY oldalon". De az sem probléma, ha magyar, csak ne ilyen önbizalom hiányos fura alakokkal legyen tele, hogy meg lehessen utána bélyegezni, hogy "ez a srác sem százas, amiért értékelteti magát ezen a f*s oldalon", hanem egy fiatalos felhasználó közösség, akik kíváncsiak a másikra és őszintén tudomásomra hozzák a rólam alkotott véleményüket.

2016. okt. 1. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
facebookon lájkal jelzik a szimpátiát. Az ismerőseid számából ítélve pedig százalékot vonhatsz. Tehát van 20.000 ismerősöd abból 30 lájkol az fika. 100ból 30 már jobban cseng.
2016. okt. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, főleg, hogy facebookon maximum 5000 ismerősöd lehet... Ilyen hülyeségeket ne írjál már!
2016. okt. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak egy random számot mondtam. Ez pedig a mondanivalón nem változtat, te retardált!
2016. okt. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Te vagy a retardált a 15%-os agyhalott válaszadásoddal, jelentem is a commented.
2016. okt. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Najó! Azért nehogy elbőgd itt magad nekem! :D
2016. okt. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!