Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem megy nekem a netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy nekem a netes ismerkedés? Miért nem érdeklem a nőket?

Figyelt kérdés
Lassan 3 éve hiába próbálkozok.Ha rá irok valakire szinte alig írnak vissza nekem.Nem értem mi a gond.lehet hogy nem vagyok szimpatikus senkinek?Már azt se tudom hogy mit írjak valakinek.Vagy hogy kezdjem el.Személyesen még nem próbáltam mert még az ennyire se menne?Mit tegyek?Egyre közelebb vagyok a 30-hoz.Egyre jobban úgy érzem hogy nem lesz barátnöm.
2016. okt. 1. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
pua online game-re keress rá.
2016. okt. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én 27 vagyok, de sz@rd le mint én
2016. okt. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Pua nem segített.Legalábbis eddig semmi haszna nem volt neki.
2016. okt. 1. 20:29
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert nem nézel ki jól.
2016. okt. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az lehet 😕
2016. okt. 1. 21:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert végtelen mennyiségű férfi ostromolja őket a neten, 0-24-ben. Ha nem nézel ki kifejezetten jól, akkor még az ingerküszöböt sem éred el a nőknél, az a helyzet.
2016. okt. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

mert valószínűleg komolykodsz meg adatokat sorolsz, megfelelési kényszeres vagy az üzikben.

nem pedig viccelsz,ugratod őket és flörtölsz velük.

2016. okt. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Képet küldesz?
2016. okt. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Puát felejtsd el, aki nő és van esze, jobban röhög rajta, mint bármilyen komédián. Egy hatásvadász trükközés és taktikázás az egész, nagyon nem ajánlom. Lehetséges, hogy írásban nem tudod amúgy kifejezni magad olyan jól, mint szóban. Nálam például fordítva van, személyesen inkább hallgatok, mintsem hosszasan beszéljek improvizálva.:) Azt javaslom, próbálj kicsit "tét nélkül" is beszélgetni emberekkel online felületen. Barátkozz, ismerkedj azonos neműekkel, ha úgy könnyebb barátságnak felfogni, sok tematikus fórum és csoport van, legyél nyitott az emberekre. Aztán mikor megszokod a dolgokat és azt, hogy hogyan vedd fel idegenekkel a kapcsolatot és hogyan barátkozz, akkor lehet már fokozni ezt olyannal, aki tetszik, mint nő, vagy akarsz tőle többet is. És ne sürgesd, ne ess kétségbe, ne fuss versenyt az idővel, mert elveszi a varázsát és érződni fog rajtad ez az erőltetettség, ami általában taszítja az embereket. Tapasztalataim szerint jobban szeretik a spontán "lesz, ami lesz belőle" kezdést sarokba szorítás helyett. Persze nem látok bele ennyire, mert kevés az információ ehhez, szóval nem szívesen okoskodnék.:) Remélem, segítettem.
2016. okt. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!