Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért megy számomra ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megy számomra ennyire nehezen a társkeresés és az ismerkedés?

Figyelt kérdés

Sok helyen és módon ismerkedtem már, fiatalabbakkal, idősebbekkel, sőt, még fiúkkal is. Mindig valami olyasmi lett a vége, hogy "olyan érzés, mintha valahogy nem egymást keresnénk" vagy "nem tetszik az arcod", "nem vagy hozzám való", "egyszerűen csak nem vagy szimpatikus". Pedig ápolt külsőm van, naponta fürdök, nem büdös a szám, barátságos vagyok, figyelek a másikra, megértő vagyok, képes vagyok értelmesen hozzászólni nagyon sok dologhoz, nem vagyok egy elriasztó külsejű ember. Mégis egyszerűen eddig mindenki úgy érezte, hogy nem hozzám való. Pedig amikor megkérdeztem szerintük is jól megnyíltam-e, azt mondták nem a kibontakozásommal van a baj. Min változtassak, hogy meg tudjam találni a társam? Hogy kezdjek neki másképp az ismerkedésnek? Mire figyeljek? Milyen szempontokat kövessek?

23/F



2016. okt. 1. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
63%

"sőt, még fiúkkal is." bi vagy?

Én 2 éve munkatársi kapcsolatokat ápolok csak. Bemegyek lehúzom a 8 olykor 12 órát aztán hazamegyek. Volt egy srác akivel elbeszélgettem munkahely felé. Mondta nem nagyon ismer senkit és hogy haverkodnánk-e. Mondom semmi akadája, bár ami azt illeti kicsit ellustultam a társas élet tekintetében. Programokat csinálnék magamnak, mondjuk eljárnék edzeni vagy tanulnék meló mellett, de semmi több. Kéztetést nem érzek rá, hogy munkán kívül jobban megismerkedjek emberekkel. Legszívesebben ha megtehetném pénz miatt nem kéne agódnom elvonulnék a világ elől egy teljesen zárt helyre. Mondjuk 5km vonzáskörzetben egy embert sem szeretnék látni, na az volna a király.

2016. okt. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Az a baj nem sok ember van akiket nem tartanék hulladék selejtnek. A környezetemben lévőket pedig sajnos a jelen helyzetben a munkámból és a lakhelyemből kifolyólag is, nem tudom szűrni. A legideálisabb népességszám a környezetemben mint mondtam a legjobb az 1. Azaz én! :D
2016. okt. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert nem vagy elég jóképű és/vagy magas.
2016. okt. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem vagy elég pénzes,csak ezt nem mondják ki nyíltan. Ha zsír új Bmw-ből szállnál ki ,nem lenne kifogás.
2016. okt. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha már itt tartunk, 181 cm vagyok és 69 kg, viszonylag sportos alkatú.
2016. okt. 2. 07:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor túl vékony vagy, illetve még mindig lehet az is, hogy nem vagy elég jóképű.
2016. okt. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Testalkatomba még senki nem kötözködött, nincs azért olyan ocsmány képem.
2016. okt. 2. 13:12
 8/8 anonim ***** válasza:
én 182cm 72kg voltam, de abba is belekötöttek. Most 77 kg, de most is vékony testalkatom van némi izommal.
2016. okt. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!