Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 31 évesen ciki albérletben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31 évesen ciki albérletben élni? Rendes munkahely, megfelelő fizetés megvan. De ez csak l éve van így.1 millióm van csak félretéve.

Figyelt kérdés
2016. okt. 1. 22:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
az a ciki, hogy azon agyalsz mi a ciki. legyél bátor és csináld, ahogy szerinted jó és csinálni kell. ez imponáló.
2016. okt. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%
Biztos van akinek ciki, persze olyan is akinek nem! Legalább nem anyukádnál laksz!
2016. okt. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
61%

ha arra gondolsz akarnék-e 31 évesen albérletben élni, azt mondanám itthon semmiképp, külföldön viszont nem ellenezném.


Egyébként mindenképpen törekednék a saját tulajdonra, bár egyedül tudom milyen nehéz.


25/F

2016. okt. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%
Nem ciki
2016. okt. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nekem sem párom, sem szülői segítségem nincs. Elkeserítő. Egyedül nem megy a saját lakás, Nettó 190 ezer ft nem rossz egy kisvárosban, de havi 70 et tudok félretenni. Ez is sok év, mire lesz 3-4 millióm és fel tudok venni egy megfelelő hitelt egy kisebb lakásra.
2016. okt. 1. 22:43
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom ebben mi a ciki.
2016. okt. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Szerintem jól csinálod! Nem baj, ha csak egy éve van ez a fizud, szerintem agyalj rajta, hogyan kereshetsz még többet. Valami terv, perspektíva. Annak, hogy egyedül vagy van sok előnye is. Pl, hogy oda mész ahova akarsz.
2016. okt. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

7-esnek igaza van.


3-as voltam

2016. okt. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
72%
Külföldön sem megy máskénnt. Ott mondjuk az ingatlanárak is jóval magasabbak. Az albi előnye, hogy nem leszel helyhezkötve. Oda mész ahol munka van.
2016. okt. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
73%
Nyugaton az emberek 90%a bérli a lakást,ugyan már.Sőt,nem is akarnak saját kertes házat,mert az csak viszi el a pénzt az utazás elől.Szerinted miért botlasz Thaiföldtől kezdve Spanyolországig egy csomó németbe meg angolba?
2016. okt. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!